Red Carpet TV rusza w HD

18 marca niekodowany kanał Red Carpet TV rozpocznie emisję testową w jakości HD na satelicie – dowiedział się portalu SATinfo24.pl.

 

Tak 18 marca rozpoczynamy takie testy HD, kanał Red Carpet TV nadal pozostanie FTA (niekodowany) – czytamy w odpowiedzi od Red Carpet TV.

Kanał Red Carpet TV nadaje program do Sieci TVK od początku 2018 roku.

Jest już w ofercie kilkudziesięciu sieci kablowych w tym
nc+ : 213
UPC : 856 lub 420
Multimedia : 187
VECTRA : 517
TOYA : 204
INEA : 815 i 816
WP Pilot
i u wielu innych, lokalnych operatorów

Kanał jest dostępny również dla polskojęzycznych widzów w USA, Kanadzie i Australii.

Strona internetowa kanału: Red Carpet TV

Facebook:  Red Carpet TV

Red Carpet TV to stacja promująca polską i światową kulturę oraz przedstawiająca nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie.

W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody, poznają plotki na temat gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu.

W autorskich programach Red Carpet TV – krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych.

Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina. W

śród pozycji programowych znajdują się zapowiedzi filmowe „W kinach i nie tylko” oraz „Kino Flesz” Karoliny Szymańskiej.

Przegląd oferty teatralnej, zarówno krajowej, jak i propozycje z najbardziej liczących się scen światowych znajdą się w programach „Na afiszu” oraz „Za kulisami” Boni Barzyckiej. Drzwi do świat show-biznesu otwierają programy „Na czerwonym dywanie” Darii Pacańskiej, „Świat gwiazd” oraz codzienny zestaw informacji kulturalnych – „Red Carpet News” i „Red Carpet Week”.

4 komentarze do “Red Carpet TV rusza w HD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *