BadaniaMediaPolsat

Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2018 hitem tygodnia

Nadawany na antenach Telewizji Polsat i Disco Polo Music, w piątek i w sobotę 17 i 18 sierpnia, Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2018 był absolutnym hitem minionego tygodnia! Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy w rytmie weselnych hitów śledziło średnio ponad 3,1 miliona widzów. Przełożyło się to na wysokie udziały – w piątek, 17 sierpnia 28,2% SHR w grupie 4+ oraz 22,8% SHR w grupie 16-49, a w sobotę, 18 sierpnia – 27,3% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 23,1% SHR w grupie 16-49. Łącznie przy weselnych hitach bawiło się w ciągu dwóch dni Festiwalu prawie 7,9 miliona widzów!*

Jak każde porządne polskie wesele, Festiwal Weselnych Przebojów trwał aż dwa dni! Zaczęło się w piątek od hucznego wesela, a skończyło równie hucznymi poprawinami! Parą Młodą był ponownie niezapomniany duet Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, którzy po sukcesie ubiegłorocznej gali weselnej w Mrągowie postanowili się pobrać jeszcze raz!  Na scenie nie tylko tańczyli i śpiewali, ale potrafili także rozbawiać widzów do łez. W roli świadkowej zadebiutowała zabójczo piękna i tryskająca najlepszym czeskim humorem, tancerka Lenka Klimentova. Towarzył jej Maciej Dowbor.

Nad całością czuwał jedyny w swoim rodzaju wodzirej Michał Koterski, którego wykonanie „Białego Misia” na kolanach, rozczuliło mazurską publiczność.Od pierwszej minuty Festiwalu, widownia w mrągowskim amfiteatrze przez oba wieczory tańczyła i śpiewała razem z artystami, bo te przeboje znają wszyscy!  „Gdzie się podziały tamte prywatki” Wojciecha Gąssowskiego, „Bananowy song”, Rycz mała rycz” Voxu, „Ruda tańczy jak szalona” Czadomana, „Żono moja” Masters, czy ostatni najsłynniejszy hit wesel Sławomira „Miłość w Zakopanem”. A ponieważ na każdym polskim weselu bawi się mnóstwo dzieci, Sławomir z Kajrą zaserwowali specjalnie dla nich wiązankę najpopularniejszych piosenek z filmów i bajek dla dzieci „Każdy ma jakiegoś bzika”, „Szczotko-szczotko”, Fantazja”. Publiczność równie znakomicie bawiła się przy występach Dzianiego do „My Cyganie”, a także przy kultowych weselnych hitach „Windą do nieba”, czy „Cudownych rodziców mam”, bez których polskie wesele nie istnieje.

A kolejne wesele z Polsatem w Mrągowie już za rok !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *