Kultura, muzyka, kino, moda

Film „Fuks 2” w kinach od 12 stycznia 2024 r. (wideo)

Kontynuacja kultowej komedii sensacyjnej. W rolach głównych Maciej Stuhr i Maciej Musiał. Ponad 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części, Aleks jest statecznym panem w średnim wieku, za to jego dorosły syn Maciek, dorównuje mu w skłonności do wpadania w tarapaty za młodu. Na ich drodze stają piękne kobiety, groźni przestępcy i wielka kasa.

 

Akcja filmu

Mimo że Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, to pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec Aleks stara się żyć bez większych stresów, choć nie zawsze tak było. Miał skłonność do wpadania w tarapaty, i z gangsterami, i z kobietami. Poprzeczkę zawiesił naprawdę wysoko, ale syn odziedziczył po nim brawurowy charakter.

 

 

Niebezpieczna intryga

A wszystko zaczyna się od randki z internetu, która łączy chłopaka z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami oraz związanym z nimi wściekłym gangsterem, na którego poluje emerytowany glina. Zostaje wciągnięty w grę, której stawką jest wielka kasa oraz jeszcze większa miłość. Czy w dziesięć dni można wkurzyć trzy piękne panie, wykiwać szemranego biznesmena i zdobyć pięć milionów euro? Dołącz do gry i złap fuksa w kinie!

Obsada i ekipa

Obok Macieja Stuhra i Macieja Musiała, w filmie występują między innymi Janusz Gajos, Cezary Pazura, Katarzyna Sawczuk, Paulina Gałązka i Sonia Bohosiewicz. Za reżyserię i scenariusz odpowiada twórca oryginalnego filmu „Fuks” Maciej Dutkiewicz, znany widzom Polsatu jako autor seriali „Na krawędzi”, „Defekt”, a także filmów „Operacja Samum”, „Nocne Graffiti” czy „W pustyni i w puszczy”.

„Fuks 2” od 12 stycznia 2024 roku w kinach

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *