Filmowa wiosna w TVN Fabuła

W TVN Fabuła wszyscy wielbiciele kina znajdą coś dla siebie. Oferta kanału wypełniona jest hitami prosto z fabryki snów, najlepszymi polskimi produkcjami, kultowymi serialami i autorskimi programami Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Andrzeja Sołtysika, Kingi Burzyńskiej, Oliviera Janiaka i Anny Wendzikowskiej.

 

TVN Fabuła to najbardziej filmowy ze wszystkich kanałów Grupy TVN. To właśnie tu produkcje sensacyjne i komedie romantyczne przeplatają się z wciągającymi kryminałami i ekranizacjami najlepszych komiksów oraz opowieściami familijnymi. TVN Fabuła to także stacja dla wielbicieli klasycznego kina z całego świata oraz tych, którzy kochają seriale.

Dodatkowo ofertę kanału wzbogacają różnorodne programy o tematyce filmowej. Widzowie pokochali „DKF”, nową produkcję pasjonatki kina, Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Prowadząca stworzyła miejsce, w którym reżyserzy, aktorzy, autorzy scenariuszy,producenci, operatorzy oraz inne osoby ze świata filmu opowiadają widzom, jak wygląda ich praca od kulis. Zdradzają tajniki swoich niełatwych, ale fascynujących profesji i dzielą się własnymi przemyśleniami o kinie. Karolina Korwin-Piotrowska w „DKF” nie unika trudnych tematów oraz umiejętnie podsyca gorące dyskusje. Kto będzie jej gościem w kolejnym sezonie?

Innym autorskim programem TVN Fabuła jest „Szkoła filmowa” Kingi Burzyńskiej. Prowadząca jak nikt inny potrafi stworzyć klimat do interesującej rozmowy z najważniejszymi osobami ze świata filmu, teatru i telewizji. To właśnie jej, bohaterowie opowiadają o swoich wspomnieniach ze szkoły, pierwszych porażkach i sukcesach. Kinga potrafi zadać im pytania, których jeszcze nigdy nie słyszeli. Czy na nie odpowiedzą? Przekonamy się już w kolejnym sezonie programu.

Anna Wendzikowska spotyka na swojej drodze wiele współczesnych gwiazd z Hollywood. Jednak to nie one fascynują ją najbardziej. W swoim programie wraca do tych aktorek, które trwale zapisały się w historii światowej kinematografii. Dlaczego do dzisiaj inspirują i fascynują miliony widzów? W swoim programie „Dziewczyny z Hollywood” Anna Wendzikowska opowie o ich życiu, zwyczajach, sposobach dbania o urodę i postara się odpowiedzieć na jedno najważniejsze pytanie: w czym tkwi sekret ich popularności?

Dziennikarza Andrzeja Sołtysika nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten wybitny znawca sztuki filmowej w swoim programie gości twórców polskiego kina. Każda rozmowa to spotkanie „jeden na jeden”, w którym o osobliwym świecie filmu opowiadają niekwestionowane autorytety. Nowe odcinki „Andrzej Sołtysik przedstawia” już wiosną.

Swój program na antenie TVN Fabuła ma także Olivier Janiak. W „Fabuluuz” spotyka się z nietuzinkowymi osobami ze świata kultury i sztuki, które mimo swoich osiągnięć i pasji nie są powszechnie znane masowemu odbiorcy. Czy dzięki temu programowi zachwycą widzów TVN Fabuła?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *