MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Filmowe Halloween w serwisie Premiery Canal+

Nawiedzony pokój, duchy przeszłości i prześladowanie – CANAL+ w październiku wprowadza mroczny klimat dla fanów kina grozy. Już teraz z okazji Halloween serwis PREMIERY CANAL+ zaprasza na pięć nowości prosto z kinowych ekranów: CZARNY TELEFON, W SIDŁACH STRACHU, SCOOBY-DOO! CUKIEREK ALBO PSIKUS, ROOM 203, DOM ZBRODNI, a także klasyki, które obowiązkowo musisz zobaczyć.

 

– Ekranizacja opowiadania Joe Hilla, syna literackiego mistrza grozy Stephena Kinga, w reżyserii Scotta Derricksona – CZARNY TELEFON.

– Dwukrotnie nominowany do Oscara John Malkovich, specjalista kina akcji Frank Grillo, gwiazda filmu „Anna” Sasha Luss oraz Cameron Monaghan w filmie W SIDŁACH STRACHU.

– Powrót uwielbianej animacji familijnej Warnera SCOOBY-DOO! CUKIEREK ALBO PSIKUS.

– Dwie najlepsze przyjaciółki, które zamieszkały razem jako współlokatorki w amerykańskim horrorze ROOM 203.

– DOM ZBRODNI – krwawa opowieść o zemście planowanej przez dziesiątki lat.

Gdy zakończysz już wędrówkę po domach, usiądź wygodnie z torbą pełną cukierków i zaserwuj sobie solidną dawkę strachu razem z nowymi produkcjami dostępnymi w PREMIERACH CANAL+. Zobaczysz nowości prosto z kina jak W SIDŁACH STRACHU, CZARNY TELEFON czy DOM ZBRODNI. Rodzinne spędzanie czasu najlepiej umili SCOOBY-DOO! CUKIEREK ALBO PSIKUS. Oprócz kinowych sensacji na fanów grozy czekają obowiązkowe klasyki: LŚNIENIE czy SOK Z ŻUKA.

NOWOŚCI

CZARNY TELEFON, horror, już dostępny

Ekranizacja opowiadania Joe Hilla „Czarny telefon”, które pochodzi ze zbioru „Upiory XX wieku”. Główny bohater, nieśmiały, ale sprytny 13-letni Finney Shaw (Mason Thames) zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę, a następnie uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że nawiązał kontakt z poprzednimi ofiarami zbrodniarza. Głosy dochodzące z telefonu pragną zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

W SIDŁACH STRACHU, thriller, już dostępny

Historia Chrisa (Cameron Monaghan), zamożnego rozwodnika, który mieszka w zaprojektowanym przez siebie, luksusowym domu. Jego życie nabiera barw, kiedy poznaje młodą kobietę, tajemniczą i uroczą Sky (Lilly Krug). Jednak namiętny romans kochanków nie może trwać wiecznie. Milioner nie spodziewa się, że ta znajomość wstrząśnie jego dotychczasowym życiem. Dowiaduje się, że urocza Sky to wyszkolona, zawodowa morderczyni. Gwiazdorska obsada w reżyserii Luisa Prieto.

SCOOBY-DOO! CUKIEREK ALBO PSIKUS, animacja, familijny, już dostępny 

Znana i lubiana animacja rodzinna powraca w edycji Halloweenowej. Brygada odważnych detektywów będzie miała co świętować! Bohaterom w końcu udało się wytropić Coco Diablo, głowę organizacji skupiającej grupę niebezpiecznych przestępców, w skład której wchodzą: Czarny Rycerz, Space Kook i Ghost Diver. Podczas gdy groźna Coco i jej towarzysz kot przebywają w celi więziennej, paczka przyjaciół może złapać chwilę oddechu – albo przynajmniej tak im się wydaje. W Halloween, Coolsville odwiedzą bowiem złowrogie sobowtóry postaci z kręgu Scooby’ego – antybohaterowie. Teraz los miasteczka leży w rękach dzieciaków oraz ich nietypowego sojusznika, jakim jest Coco.

ROOM 203, horror, już dostępny 

Horror, mrożący krew w żyłach, opowiada historię dwóch przyjaciółek Kim i Izzy. Kiedy dziewczyny wspólnie wprowadzają się do Room 203, dziwnego mieszkania z przerażającym średniowiecznym witrażem, Kim zaczyna odnosić wrażenie, że jest ono nawiedzone. Z pomocą swojego chłopaka Iana rozpoczyna śledztwo. Bada historię mieszkania, odkrywając ciąg zaginięć poprzednich lokatorów, tajemnicę morderstwa sprzed pół wieku oraz starożytną klątwę, która grozi opętaniem Izzy i zabiciem Kim.

DOM ZBRODNI, thriller, już dostępny

Architekt Tom Levin (Shane West) i jego żona Alice (Chelsea Gilligan), wynajmują na weekend modernistyczny dom, zbudowany przez legendarnego architekta i znanego okultystę, Fredericka Bannera (Stephen Lang). Podczas pobytu okazuje się, że wydarzeniami w willi kieruje duch właściciela pragnący zrealizować diaboliczny plan – zaprojektowaną 60 lat wcześniej zbrodnię.

KULTOWE PRODUKCJE I FILMY, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ

 • CANDYMAN, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • CARRIE (1976 r.), film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • CARRIE (2013 r.), film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • CICHE MIEJSCE, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • DZIECKO ROSMERY, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • HALLOWEEN, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • RING, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • KRZYK 4, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • LŚNIENIE, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • SOK Z ŻUKAfilm dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • SIEDEM, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • DZIEDZICTWO. HEREDITARY, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+
 • MILCZENIE OWIEC, film dostępny do obejrzenia w PREMIERY CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *