MediaPolsat

Filmowe przeboje i wielkie kino w „Tańcu z Gwiazdami”

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz zapraszają na hity ze szklanego ekranu. Wzruszająca do łez piosenka z filmu „Uwierz w ducha”, gorące latynoskie rytmy z „Desperado”, oskarowy „Shallow” Lady Gagi czy romantyczne muzyczne wspomnienie z „Dziennika Bridget Jones”? Który z tych utworów jest najpiękniejszy? Na szczęście nie musimy wybierać. Wszystkie usłyszymy w ósmym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

 

 

 

 

Tym razem uczestnicy show zaprezentują się w utworach wielkich kinowych hitów. Każda para wykona po dwa tańce. Które z nich okażą się najlepiej punktowane? Jakie kreacje zwrócą uwagę jury i publiczności?

Sandra Kubicka zmierzy się z walcem w przeboju do „50 twarzy Greya”, ale także przeobrazi się w tangu w „Czarnego Łabędzia”. Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny popłynie w walcu, ale pokaże także swoją ciemną stronę w pirackim paso doble z przygodowego „Piraci z Karaibów”.

Monika Miller zamieni się w Umę Thurman z „Pulp Fiction”, a potem odsłoni swoją duszę w tańcu współczesnym do utworu z filmu „Narodziny gwiazdy”. Zobaczymy także, jak Damian Kordas odgrywa namiętnego Antonio Banderasa, a Magdalena Bereda zabierze nas do Bollywood! Czy słynny hinduski taniec sprawi, że młoda piosenkarka zdobędzie nieco wyższe noty od surowej Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego?

To jednak nie koniec niespodzianek. Na parkiet słynnego show powróci także jedna z byłych uczestniczek. W jakiej roli?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *