MediaTVPZapowiedzi TV

Filmowe Święta z Jedynką i Dwójką

Richard Gere tańczy z Jennifer Lopez, Walter Keane zawłaszcza obrazy Amy Adams, David Duchovny zakochuje się w Minnie Driver, a Connor Corum przebywa niezwykłą drogę. W Dwójce Brad Pitt zostaje oskarżony o szpiegostwo, Kate Hudson i Anne Hathaway biorą ślub tego samego dnia, Hilary Swank dostaje tajemniczą przesyłkę, a Ashton Kutcher rozkochuje w sobie Katherine Heigl.

Hit na sobotę – „Nieuchwytni”. Sobota, 23 grudnia, godz. 20:15. TVP1.

Nowojorczyk Cam (Taylor Lautner) pracuje jako kurier. Pewnego dnia przez nieuwagę niemal wpada rowerem w piękną Nikki (Marie Avgeropoulos). Dziewczyna, dostrzegając jego kunszt w jeździe na rowerze, przedstawia go grupie swoich przyjaciół.

„Obietnica pod jemiołą”. Niedziela, 24 grudnia, godz. 14:20. TVP1.

Zbliża się czas Bożego Narodzenia. Dwoje samotników, którzy serdecznie nie cierpią świąt, postanawia spędzić ten czas razem. Nie wiedzą, że to początek wspólnej drogi, a święta mogą okazać się wspaniałe.

„Niebo istnieje naprawdę”. Poniedziałek, 25 grudnia, godz. 21:20. TVP1.
Czteroletni Coltona Burpo (Connor Corum) podczas operacji znajduje się na granicy życia i śmierci. Po obudzeniu opowiada rodzicom (Kelly Reilly i Greg Kinnear) wyjątkową historię o podróży do nieba i z powrotem.

„Wróć do mnie”. Poniedziałek, 25 grudnia, godz. 23:05. TVP1.

Elizabeth (Joely Richardson) umiera w wyniku tragicznego wypadku. Jej serce zostaje przeszczepione Grace Briggs (Minnie Driver). Mija rok. Pewnego dnia dziewczyna spotyka Boba (David Duchovny). Nie wie, że żyje dzięki sercu jego żony…

„Zatańcz ze mną”. Wtorek, 26 grudnia, godz. 20:15. TVP1.

Prawnik John Clark (Richard Gere) wiedzie spokojne, poukładane życie. Ma dobrą pracę i kochającą żonę Beverly (Susan Sarandon). Pod wpływem impulsu zapisuje się na kurs tańca, który prowadzi piękna Paulina (Jennifer Lopez).

„Wielkie oczy”. Wtorek, 26 grudnia, godz. 22:10. TVP1.

Lata sześćdziesiąte XX wieku. Świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Christoph Waltz (Walter Keane). Okazuje się, że za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret (Amy Adams).

„Zawód: szpieg”. Piątek, 22 grudnia, godz. 22:45. TVP2.

Rok 1991. Tom Bishop (Brad Pitt), agent CIA przebrany za przedstawiciela organizacji humanitarnej, przeprowadza akcję uwolnienia skazańca z chińskiego więzienia. Popełnia drobny błąd w efekcie którego zostaje schwytany i oskarżony o szpiegostwo…

„Koneser”. Sobota, 23 grudnia, godz. 22:05. TVP2.

Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest doświadczonym, odnoszącym sukcesy handlarzem antykami. Pewnego dnia dostaje zlecenie od tajemniczej młodej kobiety. Nie wie, że to początek serii wydarzeń, które wywróci jego uporządkowany świat do góry nogami.

 
„P. S. Kocham cię”. Niedziela, 24 grudnia, godz. 20:05 i poniedziałek, 25 grudnia, o godz. 15:40. TVP2.
Idealnie dopasowane, szczęśliwe małżeństwo Gerry’ego (Gerard Butler) i Holly (Hilary Swank) Kennedych przerywa śmierć mężczyzny. Utrata miłości życia wpędza Holly w głęboką depresję. W dniu trzydziestych urodzin młoda wdowa otrzymuje zagadkową przesyłkę.
„Ślubne wojny”. Niedziela, 24 grudnia, godz. 22:20 i wtorek, 26 grudnia, godz. 16:20. TVP2.
Przyjaciółki Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) już jako małe dziewczynki marzyły o weselu w nowojorskim hotelu Plaza. Teraz wychodzą za mąż – pechowo w tym samym dniu. Organizacja dwóch ślubów stanie się wyzwaniem dla ich przyjaźni.
„Wkręceni 2”. Poniedziałek, 25 grudnia, godz. 20:10. TVP2.
Tomek Zarówny ‘Szyja’(Paweł Domagała) i Zenobiusz Kozioł ‘Fikoł’ (Bartosz Opania) ponownie trafiają do Warszawy i tym razem zostają „wkręceni” w świat show-biznesu. Szalona przygoda zaczyna się w momencie, kiedy Tomek przypadkowo poznaje agentkę gwiazd, Klementynę (Małgorzata Socha), specjalistkę od manipulacji, kłamstw i szantażu.
„Pan i pani Kiler”. Poniedziałek, 25 grudnia, godz. 22:00. TVP2.
Jen (Katherine Heigl) właśnie rozstała się z narzeczonym. Rodzice (Tom Selleck i Catherine O’Hara) namawiają córkę na wyjazd do Francji. Tam dziewczyna poznaje Spencera (Ashton Kutcher), a wakacyjna znajomość przeradza się w trwały związek. Po kilku latach Jen odkrywa, że jej ukochany w przeszłości był tajnym agentem służb wywiadowczych.
„Markiza Angelika”. Poniedziałek, 25 grudnia, godz. 23:50. TVP2.
Francja, wiek XVII. Młoda i piękna Angelique de Sance (Michèle Mercier) zostaje zmuszona do poślubienia dużo od siebie starszego, bogatego arystokraty, Joffreya de Peyrac (Robert Hossein). Kiedy okazuje się, że jest on człowiekiem wyjątkowo szlachetnym i czułym, dziewczyna obdarza go wielką miłością. Niestety de Peyrac zostaje oskarżony o herezję i stracony na stosie. Zrozpaczona Angelika poprzysięga zemstę.
„Świąteczna pomyłka”. Wtorek, 26 grudnia, godz. 09:55. TVP2.
Alice (Alicia Witt) wyrusza w podróż do odległego stanu. Ma poznać swoich przyszłych teściów i spędzić z nimi święta. Od początku podróż komplikuje się. W rezultacie dziewczyna ląduje w domu, tyle że nie jest to dom, do którego powinna była trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *