MediaTVPZapowiedzi TV

Świąteczne wydania „Familiady” i „Koła fortuny”

W Święta Bożego Narodzenia widzów Telewizji Polskiej czekają wyjątkowe spotkania z programami, które cieszą się ogromną popularnością i sympatią widzów. Karol Strasburger zaprasza do wspólnego świętowania z drużyną „Bake Off – Ale Ciacho!” i aktorami z serialu „Pod Wspólnym Niebem”, a Rafał Brzozowski i Izabella Krzan z aktorami „M jak miłość” i znakomitymi polskimi sportowcami.

W poniedziałek, 25 grudnia, o godz. 14:00. Dwójka zaprasza na specjalne bożonarodzeniowe wydanie Familiady. Tego dnia do rywalizacji o główną nagrodę staną drużyna programu Bake Off – Ale Ciacho! w składzie Katarzyna KołeczekMarcelina ZawadzkaMichał Bryś i Krzysztof Ilnicki oraz aktorzy z serialu Pod Wspólnym Niebem– Ewa SzykulskaPaulina ŚmigielskaPrzemysław Furdak i Sebastian Konrad.

Tego samego dnia, tuż po Familiadzie, o godz. 14:45, TVP2 zaprasza na specjalny odcinek Koła Fortuny. Piękna, świąteczna scenografia, nastrojowe utwory, wyjątkowi zawodnicy i mnóstwo wzruszeń, a kołem fortuny zakręcą sportowcy, olimpijczycy – Artur ŚiódmiakZofia Klepacka i Szymon Kołecki.

We wtorek, 26 grudnia, o godz. 14:00. w Familiadzie o wygraną będą walczyć YouTuberzy – Cyber MarianGimperIzakPoszukiwacz i Naruciak oraz śpiewający aktorzy – Maria TyszkiewiczKasia NovaRobert Janowski i Artur Chamski.

Tak samo, jak poprzedniego dnia, bezpośrednio po Familiadzie, Dwójka poleca specjalne wydanie Koła fortuny. W świąteczny wtorek, 26 grudnia, o godz. 14:45 kołem fortuny zakręcą aktorzy serialu „M jak miłość” – Kasia CichopekMarcin Mroczek i Olga Szomańska.

Wszystkie wygrane przeznaczone zostaną na cele charytatywne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *