MediaTVPZapowiedzi TV

Wyjątkowe spotkanie z programem „Rolnik szuka żony”

Bohaterowie wszystkich edycji najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce spotkają się w specjalnym odcinku programu w poniedziałek, 25 grudnia, o godz. 20:15 w TVP1.

Czwarta seria wielkiego hitu Jedynki – „Rolnik szuka żony” – już za nami, lecz związane z nią emocje wcale nie gasną. Z bohaterami programu widzowie Jedynki nie rozstali się jednak na zbyt długo. Już 25 grudnia o godz. 20:15, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, TVP1 zaprasza na specjalny odcinek programu, w którym uczestnicy czterech dotychczasowych jego edycji zasiądą do wspólnego stołu. Nie zabraknie świątecznej atmosfery, a przede wszystkim nowinek, anegdot i wspomnień z okresu realizacji programu.

W tegorocznym odcinku specjalnym spotkamy się z 6. „rolnikowymi parami”. Podczas przyrządzania ulubionych świątecznych potraw opowiedzą o swoich związkach i o tym, jak program zmienił ich życie.

Spotkamy też rolników – ulubieńców widzów, którzy co prawda nie znaleźli partnerki w programie „Rolnik szuka żony”, ale nadal z nadzieją patrzą w przyszłość. Zapraszamy na śpiewanie kolęd i celebrowanie radości ze wspólnego spotkania!

„Rolnik szuka żony”. Poniedziałek, 25 grudnia, godz. 20:15. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *