Filmowy listopad w TVN Fabuła

W TVN Fabuła można zobaczyć największe filmowe hity. Co widzów czeka w listopadzie? Zaplanujcie jesienne wieczory.

 

 

 

 

 

Zbuntowana

Beatrice Prior kontynuuje swoją walkę z wewnętrznymi demonami i batalię przeciwko potężnemu sojuszowi, którego celem jest ostateczny podział społeczeństwa. Po swojej stronie ma wiernych przyjaciół.

SOBOTA, 2 listopada, 20:00

Wierna

Tym razem TRIS i CZTERY muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości.

NIEDZIELA, 3 listopada, 20:00

Ant-Man

Biochemik dr Hank Pym tworzy w swym laboratorium formułę pozwalającą radykalnie zmieniać wielkość człowieka. Dzięki zaprojektowanemu przez siebie kostiumowi udaje mu się komunikować z insektami, a w razie potrzeby sterować ich zachowaniem.

NIEDZIELA, 10 listopada, 20:00

Piraci z Karaibów

Seria filmów opowiadających o przygodach pirata Jacka Sparrowa (Johny Depp) i jego wiernych towarzyszy. Wspólnie wyruszą na poszukiwania Czarnej Perły, Skrzyni Umarlaka. Odnajdą kraniec świata i zgubią się na nieznanych wodach.

PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY, 14 listopada 20:00

PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA, 15 listopada 20:00

PIRACI Z KARAIBÓW: NA KRAŃCU ŚWIATA, 16 listopada 20:00

PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH, 17 listopada 20:00

Kong: Wyspa czaszki

Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i od wieków fascynującą ludzi małą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko jednak zaczyna przerażać uczestników ekspedycji. Boleśnie przyjdzie im się przekonać, że człowiek – mimo całej swojej wiedzy i siły – nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej natury. Kiedy zapuszczają się na terytorium należące do legendarnego Konga, ich misja zaczyna przypominać dramatyczną walkę o przetrwanie.

SOBOTA, 23 LISTOPADA, 20:00

Król Artur: Legenda miecza

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

NIEDZIELA, 24 LISTOPADA, 20:00

Podróż na tajemniczą wyspę

Sean Anderson (Josh Hutcherson) odbiera zakodowany sygnał SOS z wyspy, której nie ma na mapie. Znajduje się tam jego zaginiony dziadek (Michael Caine), którego Sean postanawia odnaleźć. Pomaga mu ojczym (Dwayne Johnson) oraz pilot helikoptera Gabato (Luis Guzman) i jego córka Kailani (Vanessa Hudgens). Razem wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć tajemniczą wyspę.

SOBOTA, 30 LISTOPADA, 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *