Epic Drama HD i TVP Kultura HD już w Netii

1 listopada br, Netia wprowadziła do swojej oferty programowej dwie nowe stacje: Epic Drama oraz TVP Kultura w wysokiej rozdzielczości. Oba kanały wchodzą w skład pakietu Seriale.

 

 

 

 

 

Epic Drama HD znajduje się na 133 pozycji w dekoderach natomiast, TVP Kultura HD można ogladać na pozycji 15.

 

 

EPIC Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji poruszające historie z minionych czasów w Twoim domu.

Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

 

 

TVP Kultura – wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty, filmy fabularne, wywiady, reportaż.

 

Uwaga: Jeśli nadal wyświetla się bez informacji o HD a także nie widać Epic Drama pod 133 i kanału TVP Kultura pod numerem 15 wymagany będzie reset dekodera do ustawień fabrycznych poprzez pięciokrotne naciśnięcie przycisku „POWER” z przodu lub boku dekodera.

Następnie proszę postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie telewizora. Po zakończeniu konfiguracji należy sprawdzić działanie telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *