MediaZapowiedzi TV

Filmowy maj w FilmBox Premium HD

Wbijające w fotel sceny akcji, wciągające historie szpiegowskie i wzruszające dramaty, a wszystko to z udziałem największych gwiazd światowego kina. W maju, widzowie FilmBox Premium HD zobaczą m.in. „Jacka Reachera: Jednym strzałem” z Tomem Cruisem, „Tomb Raider: Kolebka życia” z Angeliną Jolie oraz „Na głęboką wodę” z Colinem Firthem i Rachel Weisz.

 

 

 

Tom Cruise w FilmBox Premium HD

15 maja kanał FilmBox Premium HD zaprezentuje maraton filmów z Tomem Cruisem. O godz. 18.50 aktor wystąpi jako nieustraszony agent Ethan Hunt w pełnym rozmachu i akcji hicie „Mission: Impossible – Rogue Nation”, w którym po raz kolejny zmierzy się z misją niemożliwą. Doskonałe efekty specjalne i zapierające dech w piersiach sceny pościgów widzowie zobaczą też w filmie „Jack Reacher – Jednym strzałem” o godz. 21:00. Produkcja stanowi ekranizację książki Lee Childa „Jeden strzał”. Główny bohater, były żandarm wojskowy Jack Reacher (Tom Cruise), zostaje wplątany w sprawę zabójstwa pięciu osób. Snajper, który za tym stoi, zostaje pobity do nieprzytomności i nie może przekazać Reacherowi cennych informacji. Wojskowy postanawia samodzielnie rozwiązać zagadkę. Hitową kontynuację opowieści o Jacku Reacherze widzowie zobaczą chwilę później, o godz. 23:10 w filmie „Jack Reacher – Nigdy nie wracaj”.

Na głęboką wodę

Niesamowitą historię o miłości i poświęceniu w reżyserii zdobywcy Oscara, Jamesa Marsha widzowie zobaczą 30 maja o godz. 21:00. „Na głęboką wodę” to film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które rozegrały się w roku 1968. Fabuła skupia się na Donaldzie Crowhurstcie (w tej roli Colin Firth), geniuszu i wynalazcy, który popada w długi. By wyjść z dołka finansowego, decyduje się zbudować łódź i wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata (Sunday Times Golden Globe), gdzie przyznawana jest nagroda pieniężna. Wspierany przez ukochaną żonę (Rachel Weisz) i kibicujące mu dzieci wyrusza w niebezpieczną podróż – bez doświadczenia i przygotowania.

Co jeszcze w ramówce FilmBox Premium HD?

Ponadto w majowej ramówce FilmBox Premium HD znajdą się inne znakomite filmy z udziałem takich aktorskich gwiazd, jak m.in. Meryl Streep („Żelazna Dama”), Scarlett Johansson („Ghost in the Shell”), Angelina Jolie („Tomb Raider: Kolebka życia”), oraz Sacha Baron Cohen („Dyktator”); a także wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *