Internet & Gry

OLX odświeża logo!

Nowoczesne logo, odświeżony wygląd aplikacji i jeszcze prostsza obsługa. Tak prezentuje się nowa odsłona OLXa. Od dziś użytkownicy serwisu ogłoszeniowego mogą jeszcze łatwiej dokonywać dobrych wyborów! Zamiast kampanii marketingowej serwis wesprze walkę z koronawirusem.

 

 

 

Serwis OLX każdego dnia ułatwia dokonywanie dobrych wyborów milionom Polaków. Od dziś użytkownicy, zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w opcji desktopowej, będą korzystać z jego nowej wersji. Jakie sekrety skrywa? To wszystko można odkryć bardzo szybko! Wystarczy zaktualizować aplikację.

Przede wszystkim zmieniło się logo. Jest teraz bardziej nowoczesne i jednokolorowe. W ślad za nim zmienia się również gama kolorów, które odtąd towarzyszyć będą użytkownikom serwisu. Te nowe są żywe i pastelowe, a dominują grafitowy, koralowy, chabrowy i żółcień.

Na tym nie koniec estetycznych innowacji. Zmienił się bowiem również wygląd strony i aplikacji. Od tej chwili ogłoszenia można przeglądać wygodniej i w bardziej przejrzystej formie. Pojawiły się nowe ikony kategorii. Do wiadomości, obserwowanych ogłoszeń i ustawień swojego konta można się dostać szybciej, za pomocą paska umieszczonego u dołu aplikacji. Od teraz można też przeglądać obrazy wysyłane bezpośrednio w wiadomościach.

– Wierzymy, że to zmiana na lepsze. Wszystko, co robimy, robimy po to, by pomagać Polakom dokonywać dobrych wyborów, co zresztą OLX umożliwia od dekady. Od teraz będzie się to odbywać w nowoczesnej, designerskiej wersji. Mam nadzieję, że użytkownicy szybko oswoją się z nową szatą graficzną i polubią nowe funkcje, nad wprowadzeniem których pracowaliśmy długo i skrupulatniemówi Michał Malewski, general manager OLXa.

Te same zmiany zostaną przeprowadzone w serwisach OLX na całym świecie, proces ma charakter stopniowy.

Nowa odsłona OLXa to również okazja do tego, by pomóc w walce z epidemią koronawirusa w Polsce. Marka przekaże do  100.000 zł na rzecz fundacji Siepomaga.pl (1zł za każde udostępnienie posta), która prowadzi zbiórkę na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z epidemią COVID-19.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *