Kultura, muzyka, kino, moda

Filmowy Sylwester w kinach Helios!

Sieć kin Helios proponuje swoim widzom przywitanie Nowego Roku w kinie, w doborowym towarzystwie znakomitych filmowych produkcji! 31 grudnia odbędą się wyjątkowe sylwestrowe seanse, a do wyboru będą dwa zestawy najnowszych filmów.

 

Już tradycyjnie sieć kin zaprasza na Filmowego Sylwestra, dzięki któremu kinomani mogą spędzić ten niezwykły wieczór z gorącymi nowościami. Zestaw 1 to propozycja dla koneserów światowego kina, pełna wyczekiwanych premier – znajdzie się w nim biograficzny film „Ferrari”. Bohater, twórca słynnej wytwórni samochodów, rusza w najtrudniejszym wyścigu swojego życia. W jego rolę brawurowo wciela się Adam Driver, któremu partneruje Penélope Cruz. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, na wielkich ekranach zagości poruszająca komedia „Dream Scenario” z Nicholasem Cagem w znakomitej roli głównej.

W ramach zestawu 2 wyświetlone zostaną wyłącznie przedpremiery – jako pierwsza będzie to polska komedia „Fuks 2”. Będzie można w niej zobaczyć, podobnie jak przed laty w części pierwszej, Macieja Stuhra i Janusza Gajosa, do których dołączy Maciej Musiał. Następnie po noworocznym toaście, widzowie będą mogli zobaczyć film „Pierwszy gol”, opowiadający o reprezentacji Samoa – okrzykniętej mianem najgorszej drużyny świata. Dobrej energii i zabawy na pewno nie zabraknie!

Sylwester w kinie to interesująca propozycja dla miłośników filmu, którzy pragną spędzić tę wyjątkową noc w doskonałej atmosferze i w towarzystwie gwiazd wielkiego ekranu. Seanse rozpoczną się późnym wieczorem, a o północy wszyscy widzowie przywitają rok 2024 lampką szampana.

Bilety na tę filmową noc są już dostępne. Dzięki ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” można nabyć je w promocyjnej cenie w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie: www.helios.pl/nmf_sylwester23 oraz w aplikacji mobilnej.

foto. Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *