MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Filmowy Sylwester w TVN7!

Nie lubisz wielkich imprez i głośnej muzyki? Zobacz, co pojawi się w TVN7, które przygotował filmowe propozycje na Sylwestra.

 

 

 

 

“Pamiętnik księżniczki” godzi. 10:05

Mia Thermopolis (Anne Hathaway) jest bystrą, lecz nieśmiałą nastolatką jakich wiele. Mieszka w San Francisco z matką, malarką Helen, a jej jedyną przyjaciółką jest koleżanka z klasy, Lilly. Nieoczekiwanie w życiu Mii pojawia się dystyngowana królowa Clarisse Renaldi, która oświadcza zdumionej dziewczynie, że jest… jej rodzoną babką.

Okazuje się bowiem, że Mia jest córką króla niewielkiego europejskiego państewka Genovii i spadkobierczynią tronu.Mia nie ma zamiaru rzucać szkoły i jechać do Europy, królowa nalega jednak, by zaakceptowała obowiązki, które spoczywają na jej barkach. Dziewczyna musi podjąć najważniejszą decyzję w całym swym dotychczasowym życiu: albo zostanie w domu z najbliższymi, albo rzuci się w wir życia dyplomatycznego i zostanie księżniczką Genovii, tak jak chce tego jej babka…

“Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny” godz. 12:30

Księżniczka Mia ma wszystko, czego mogłaby zapragnąć młoda dziewczyna… oprócz miłości jak z bajki, o której zawsze marzyła.

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy wychodzi na jaw, że jej rodzina straci prawa do tronu, jeżeli Mia natychmiast nie wyjdzie za mąż! Na znalezienie odpowiedniego kandydata zostało zaledwie 30 dni…

“Les Misérables: Nędznicy” godz. 14:45

Były więzień Jean Valjean (Jackman), który niegdyś złamał zasady zwolnienia warunkowego i zniszczył swoje oficjalne dokumenty, od dziesiątek lat ścigany jest przez bezwzględnego inspektora policji -Javerta (Crowe). Po zmianie tożsamości, Jean Valjean zostaje merem miasta i właścicielem fabryki, w której pracuje wrażliwa dziewczyna o imieniu Fantine.

Wkrótce wychodzi na jaw, iż ma ona nieślubne dziecko, co w konsekwencji doprowadza do upokorzenia kobiety i zwolnienia jej z pracy. Gdy właściciel fabryki dowiaduje się o nieszczęsnym losie Fantine, usiłuje jej pomóc i obiecuje opiekę nad jej małą córką Cosette. To zmienia jego życie na zawsze.

“Królewna Śnieżka” godz. 17:55

Komedia jak z bajki z baśniową obsadą – Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins – córka muzyka Phila Collinsa – w roli ślicznej królewny Śnieżki!
Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych.

Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie…

“Niezłomny” godz. 20:00

Dzięki pomocy rodziny Zamperini (Jack O’Connell) został jednym z najlepszych biegaczy. II wojna światowa przekreśliła jego plany bicia rekordu świata na dystansie 1 mili i rzuciła nad Pacyfik.

Jego samolot został zestrzelony, 47 dni dryfował na oceanie, przeżył 2 lata w japońskich obozach jenieckich.

“Uczciwa gra” godz. 22:45

Valerie Plame Wilson (Naomi Watts) jest agentką CIA, a przy okazji żoną amerykańskiego dyplomaty Josepha (Sean Penn). Kiedy jej mąż na łamach New York Timesa oskarża prezydenta Busha o okłamywanie opinii publicznej w sprawie posiadania przez Irak broni masowego rażenia, do mediów zaczynają przeciekać informacje o działalności Valerie.

Kolejne artykuły rujnują życie prywatne i zawodowe agentki. Valerie postanawia oczyścić swoje imię i postanawia odnaleźć źródło przecieku oraz doprowadzić do skazania winnych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *