DVB-TMediaZapowiedzi TV

“Filmy, Filmy Filmy” nowe pasmo TVCodziennie!

TVCodziennie o 20:00 FILMY, FILMY FILMY! To nowe pasmo TVC z rewelacyjnymi filmami, od kultowych filmów XX wieku, przez najnowsze komedie, aż po wysokobudżetowe kino.

 

We wtorek wejdź w centrum katastrofy, gdzie ziemia się trzęsie i wszystko się rozpada… W samym środku wydarzeń jest dwóch superbohaterów, ojciec i syn, którzy razem muszą uratować całe miasto przed klęską żywiołową, koniecznie obejrzyjcie: ,,Góra Śmierci”.

Środa i hit komediowy „Rozmowy kontrolowane” z rewelacyjną obsadą: Stanisław Tym, Krzysztof Kowalewski, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Jerzy Bończak, Marian Opania.

Nieakceptowana relacja, oburzona arystokracja, a mimo to uczucie jego do niej nie wygasa.

Czwartkowy film na podstawie powieści o tym samym tytule – ,,Trędowata”, niejednego zaskoczy jaką potęgą jest prawdziwa miłość.

Piątek weekendu początek i AKCJA!

Kryminalne intrygi, śmierć męża, jego fortuna, którą chce każdy. Film ,,Szarada” jest pełen zagadek, a żeby je rozwiązać wystarczy włączyć TVC o 20:00 w piątek!

Zakręcona komedia o wojakach, którzy kombinują jak nie pójść na wojnę. W sobotę stawiamy na klasykę polskiego kina, czyli  „C.K. Dezerterzy”.

Koniec tygodnia, jak to zwykle bywa, coś się kończy, a coś zaczyna, tak jak w ,,Happy New Year 2”. Zwariowana komedia romantyczna, w której para przygotowująca się do ślubu napotyka same przeszkody, a co najciekawsze tworzy im je własna rodzina i znajomi.

Zaplanuj swój tydzień z TVCodziennie o 20:00 FILMY, FILMY, FILMY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *