Zapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Donald Sutherland jest szpiegiem, Matthew McConaughey ukrywa się na wyspie, John Travolta wyrusza w podróż śladami minionej młodości, a Bruce Willis rezygnuje z pracy w Los Angeles. W Dwójce Bogusław Linda zaczyna pracować dla Artura Żmijewskiego, Rock Hudson wyrusza w pościg za Deanem Martinem, Jennifer Lawrence przeprowadza się do nowego domu, a Julia Stiles nie chce umawiać się na randki.
 

Weekendowy Hit Jedynki – „Igła”. Piątek, 2 czerwca, godz. 20:30. TVP1.
Londyn, 1940 rok. Henry Faber(Donald Sutherland), szeregowy pracownik kolei, jest w rzeczywistości potomkiem arystokratycznej rodziny niemieckiej i niemieckim szpiegiem. Wiosną 1944 dostaje bardzo ważne zadanie…
„Miasteczko”. Sobota, 3 czerwca, godz. 09:35. TVP1.
Młody i ambitny pracownik biura burmistrza, Noah (Jesse Metcalfe), dowiaduje się, że wymarzona oferta pracy, dla której porzucił dotychczasowe zajęcie, jest nieaktualna, a jego ukochana oszukuje go. Załamany i zrezygnowany trafia do niewielkiego miasteczka Harpswell.
„Clementine”. Sobota, 3 czerwca, godz. 23:25. TVP1.
16-letnia licealistka tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego zachodzi w ciążę z kolegą z klasy, który jest synem dyrektora szkoły. Rodzice dziewczyny są załamani, bo zupełnie inaczej wyobrażali sobie przyszłość ukochanej córki.
„Uciekinier”. Niedziela, 4 czerwca, godz. 22:35. TVP1.
Ellis (Tye Sheridan) i Neckbone (Jacob Lofland) mają po czternaście lat. Pewnego razu na niewielkiej wyspie na rzece Missisipi odkrywają łódź, którą postanawiają zawłaszczyć. Okazuje się, że na wyspie ukrywa się tajemniczy Mud (Matthew McConaughey). Opowiada im niewiarygodną historię, która wkrótce okazuje się prawdą…
„Gang dzikich wieprzy”. Wtorek, 6 czerwca, godz. 23:20. TVP1.
Woody Stevens (John Travolta), Doug Madsen (Tim Allen) i Bobby Davis (Martin Lawrence) to dojrzali mężczyźni prowadzący ustabilizowane życie. Pewnego dnia decydują się przerwać codzienną monotonię i wyruszyć w podróż śladami minionej młodości.
„Osaczony”. Środa, 7 czerwca, godz. 20:30. TVP1.
Osobista tragedia powoduje, że policyjny negocjator Jeff Talley (Bruce Willis) rezygnuje z pracy w Los Angeles i przyjmuje posadę szefa policji w sennym miasteczku Bristo Camino. Nieoczekiwanie ponownie musi wejść w rolę negocjatora.

„Psy 2. Ostatnia krew”. Sobota, 3 czerwca, godz. 22:40. TVP2.
Po czterech latach spędzonych za kratkami, Franz Maurer (Bogusław Linda) wychodzi na wolność. Przed bramą więzienia czeka na niego dawny kolega z policji „Nowy” (Cezary Pazura). Franz próbuje rozpocząć normalne życie na wolności. Decyduje się na pracę dla Radosława Wolfa (Artur Żmijewski).
Gwiazdy w południe – „Rozgrywka”. Niedziela, 4 czerwca, godz. 12:10. TVP2.
Nowy Meksyk, koniec XIX wieku. Chuck Jarvis (Rock Hudson) i Billy Massey (Dean Martin) przyjaźnili się od dzieciństwa, ale ich drogi z czasem rozeszły się. Po kilku latach dochodzi do napadu na pociąg przewożący pieniądze. Wśród bandytów pasażerowie rozpoznają Billy’ego. Chuck wyrusza w pościg, aby pomóc przyjacielowi.
„Max”. Niedziela, 4 czerwca, godz. 20:50. TVP2.
Max to wyszkolony owczarek, który służył do pomocy amerykańskim żołnierzom w Afganistanie. Kiedy jego opiekun Kyle Wincott (Robbie Amell) ginie w zamachu bombowym, Max staje się nerwowy i nieposłuszny. Okazuje się, że pies uspokaja się tylko wówczas, gdy w jego pobliżu znajduje się Justin (Josh Wiggins) brat Kyle’a…
Kino relaks – „Zakochana złośnica”. Środa, 7 czerwca, godz. 21:40. TVP2.
Bianca (Larisa Oleynik) to śliczna i niezwykle popularna uczennica szkoły średniej. Jednak nie może umawiać się na randki, dopóki jej siostra Kat (Julia Stiles) – krnąbrna i uparta złośnica – nie znajdzie sobie chłopaka. Bianca wynajmuje chłopaka, który zaczyna się z nią spotykać i w ten sposób otwiera sobie drogę do swobodnego randkowania.
„Dom na końcu ulicy”. Czwartek, 8 czerwca, godz. 21:45. TVP2.
Elissa (Jennifer Lawrence) przeprowadza się wraz z matką do nowego domu. Okazuje się, że w budynku naprzeciwko kilka lat wcześniej dokonano makabrycznej zbrodni. Nastolatka zaprzyjaźnia się z Ryanem (Max Thieriot) – synem zamordowanego tam małżeństwa.
„Nowy koszmar Wesa Cravena”. Czwartek, 8 czerwca, godz. 23:35. TVP2.
Po dziesięciu latach od zakończenia produkcji filmów z serii „Koszmar z ulicy wiązów” Wes Craven pisze scenariusz nowego filmu, w którym ożywa postać Freddy’ego Kruegera. Zaczyna się realizacja filmu i w tym samym czasie zaczynają dziać się niepokojące rzeczy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *