MediaTVPZapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójka

Reese Whiterspoon zostaje porzucona przez narzeczonego, Christian Bale udaje księdza, Kevin Zegers decyduje się na desperacki krok, a Nikita Michałkow marzy o spotkaniu z córką. W Dwójce Maja Ostaszewska leczy córkę Janusza Gajosa, Ryan Reynolds wspiera Helen Mirren, Sandra Bullock ratuje Petera Callaghana, a Mateusz Kościukiewicz ucieka z domu.

 

 

„Bicie serca”. Piątek, 20 kwietnia, godz. 23:35. TVP1.

Adrian Towers (Polly Draper) niespodziewanie zachodzi w ciążę, a jej mąż Steven (Kevin Kilner) stawia ultimatum: albo on albo dziecko. Adrian w ostatniej chwili rezygnuje z aborcji. W tej sytuacji Steven odchodzi od żony.

Hit na sobotę – „Kwiaty wojny”. Sobota, 21 kwietnia, godz. 21:20. TVP1.

Rok 1937. Po inwazji Japonii rozpoczyna się druga wojna chińsko-japońska. Amerykański grabarz John Miller (Christian Bale) udaje księdza, żeby obronić przed japońskimi żołnierzami uczennice ukrywające się w katolickim klasztorze.

„Idealny plan”. Sobota, 21 kwietnia, godz. 23:50. TVP1.

Paul Dynan (Kevin Zegers) liczył na to, że solidna edukacja i uczciwa praca zapewnią mu dobrobyt w życiu. Niespodziewany kryzys gospodarczy brutalnie sprowadził go na ziemię. Bez pracy, perspektyw i nadziei decyduje się na desperacki krok…

Zakochana Jedynka – „Legalna blondynka”. Niedziela, 22 kwietnia, godz. 22:50. TVP1.

Głupiutka i rozpieszczona blondynka Elle Woods (Reese Whiterspoon) przeżywa dramat. Odchodzi od niej narzeczony, który, jako przyszły prawnik i polityk, chce mieć dziewczynę dorównującą mu intelektem i ambicjami. Elle postanawia sprostać jego wymaganiom. Dostaje się na studia, gdzie swoim stylem bycia i ubiorem wzbudza sensację…

Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy. Odc.4: „Bazar czy rewolucja”. Wtorek, 24 kwietnia, godz. 20:35. TVP1.

Wieloodcinkowa filmowa saga, ukazująca na przykładzie losów kilku rodzin z Wielkopolski walkę Polaków z naporem germanizacyjnym w poznańskim w okresie od 1815 do 1918.

„Spaleni słońcem 2”. Środa, 25 kwietnia, godz. 01:50. TVP1.

Pułkownik Siergiej Piotrowicz Kotow (Nikita Michałkow) przeżył stalinowskie czystki – karę śmierci zamieniono na łagier, z którego udało mu się uciec. Przy życiu trzyma go wyłącznie nadzieja, że uda mu się spotkać swoją ukochaną córkę.

„Poltergeist”. Niedziela, 22 kwietnia, godz. 20:05. TVP2.

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się do podmiejskiego domu. Niespodziewanie najmłodsza córka znika, a domownicy jednoczą siły, żeby ją odnaleźć. Okazuje się, że dom jest opanowany przez złe duchy…

Kino bez granic – „Złota dama”. Niedziela, 22 kwietnia, godz. 21:50. TVP2.

Kilkadziesiąt lat po II wojnie światowej Maria Altmann (Helen Mirren) wspierana przez młodego amerykańskiego adwokata austriackiego pochodzenia (Ryan Reynolds), rozpoczyna heroiczną walkę z rządem Austrii o odzyskanie rodzinnej kolekcji dzieł sztuki. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów słynny obraz Gustava Klimta „Złota Adela”.

„Bez wstydu”. Niedziela, 22 kwietnia, godz. 23:50. TVP2.

Tadek (Mateusz Kościukiewicz) przed końcem roku szkolnego ucieka od ciotki, która go wychowuje. Jedzie do swojej siostry Anki (Agnieszka Grochowska). Po pewnym czasie odkrywa u siebie erotyczną fascynację dziewczyną. Targany wewnętrznym poczuciem winy bezskutecznie próbuje walczyć z uczuciem.

Kino relaks – „Ja cię kocham, a ty z nim”. Środa, 25 kwietnia, godz. 22:25. TVP2.

Lucy (Sandra Bullock), sprzedawczyni biletów w metrze, przypadkowo ratuje życie Peterowi (Peter Callaghan). Mężczyzna w wyniku wypadku zapada w śpiączkę i trafia do szpitala. Tam dziewczyna poznaje rodziców mężczyzny, którzy biorą ją za narzeczoną syna.

„Szpieg D’83”. Czwartek, 26 kwietnia, godz. 20:45. TVP2.

Rok 1983, sytuacja na świecie staje sie coraz bardziej napięta. Młody żołnierz z Niemiec Wschodnich, Martin Rauch (Jonas Nay), zostaje wysłany do Niemiec Zachodnich w celu infiltracji armii wroga i zdobycia strategii wojennych NATO. Wychowany w rzeczywistości NRD, wkracza w zupełne nieznaną rzeczywistość.

„Body/Ciało”. Czwartek, 26 kwietnia, godz. 23:35. TVP2.

Cyniczny prokurator Janusz Koprowicz (Janusz Gajos) nie potrafi dotrzeć do swojej córki Olgi (Justyna Suwała), która po śmierci matki cierpi na anoreksję. Pewnego dnia terapeutka dziewczyny Anna (Maja Ostaszewska) oznajmia, że zmarła skontaktowała się z nią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *