Finał Disco Star 2018 w piątek 18 maja w Polo TV

VI edycja szalenie popularnego talent show Polo TV! W programie uczestniczą młodzi wokaliści, wokalistki i zespoły, którzy tworzą disco polo, muzykę dyskotekową i taneczną.
 

 
Na castingach w całej Polsce pojawiły się tysiące chętnych marzących o karierze gwiazdy, ale tylko 36 wykonawców zakwalifikowało się do następnego etapu programu. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Radek Liszewski z zespołu Weekend, Czadoman oraz, po raz pierwszy w historii, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi.
Show prowadzi czwarty juror Marcin Miller, lider zespołu Boys. Za kulisami z uczestnikami porozmawiają Edyta Folwarska – dziennikarka Super Expressu, Maciej Smoliński oraz Jacek Mędrala.
Natomiast tajemniczego głosu Disco Music Box użycza Norbert Bieńkowski z Radia Vox FM. Głos będzie zadawał uczestnikom najdziwniejsze pytania, żeby sprawdzić, jak, jako przyszłe gwiazdy, będą radzić sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach.
Zmagania uczestników VI edycji Disco Star można oglądać na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18:00 począwszy od 3 marca 2018 roku! Powtórki w niedziele o 18:00, wtorki o 20:00 oraz czwartki o 21:30.
W programie widzowie będą mogli wygrać miejskiego SUV-a lub 70 tysięcy złotych.
Finał Disco Star 2018 zostanie wyemitowany na żywo w piątek 18 maja 2018 o godzinie 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *