MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Finał drugiej edycji Hotelu Paradise już 19 listopada w TVN7

Przed nami odpowiedź na najważniejsze pytanie tego sezonu – kto wygra drugą edycję Hotelu Paradise? W ostatnim tygodniu relacje i emocje uczestników zostaną po raz kolejny wystawione na próbę.

 

Tym razem będą musieli stawić czoła zaskakującym konkurencjom, grom i zadaniom, w wyniku których zostaną wyłonione dwie półfinałowe pary. Która para zbudowała najtrwalszą więź i najbardziej zasługuje na wygraną? O tym ostatecznie zdecydują pozostali uczestnicy programu! Jak uzasadnią swoją decyzję? Czy będzie to czas wyrównania rachunków? Czy półfinaliści mają na sumieniu nieuczciwe zagrania wobec pozostałych mieszkańców Hotelu? Czy teraz mogą się obawiać tego, że nikt za nimi nie stanie? Czy miejsce w finale zawdzięczają uczciwej grze, czy szli w programie po trupach do celu?

Finałowa para stanie na Ścieżce Lojalności. Od głównej wygranej będzie dzielić tę dwójkę tylko osiem kroków. Będzie to jednak najdłuższa i najcięższa próba przed jaką przyjdzie im stanąć w tym programie! W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy podąża z partnerem do samego końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem i dzieli się z nim pieniędzmi, czy też wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie.

Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając czy mogą zaufać drugiej osobie. To finałowy test na to czy ktoś prowadził podwójną grę czy był uczciwy i szczery wobec swojego partnera oraz całej reszty uczestników. Która para stanie na Ścieżce Lojalności? Jak zakończy się jej pobyt w Hotelu Paradise? Wspólnym szczęściem czy może wielkim rozczarowaniem?

Widzowie dowiedzą się tego już w czwartek 19 listopada o godzinie 20:30!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *