Radio

Specjalne audycje Rock Radia na Halloween i Wszystkich Świętych

Na najbliższy weekend 31 października – 1 listopada 2020 roku Rock Radio przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę stacja zaprosi wszystkich na audycję “Strach się bać”, związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach Halloween, zaś w niedzielę – w dniu Wszystkich Świętych będzie wspominać znanych muzyków, którzy odeszli w tym roku.

 

Na sobotę, 31 października Rock Radio przygotowało specjalną audycję w klimacie Halloween – “Strach się bać”. Goście rozgłośni, m.in. Zbigniew Zamachowski, Daria Widawska, Robert Rozmus czy Agnieszka Dygant opowiadać będą w niej o tym, czego się bali i czym ich straszono w dzieciństwie. Na halloweenowy program zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn w godz. 10:00 – 15:00.

Natomiast w niedzielę, 1 listopada Rock Radio dołączy do obchodów dnia Wszystkich Świętych, wspominając artystów, którzy odeszli w 2020 roku – byli to m.in. Eddie Van Halen, Romuald Lipko czy Andrzej Adamiak. Na specjalną audycję “Schody do nieba” zaprasza od 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski.

Rock Radio promuje specjalne weekendowe audycje na swojej antenie i na stronie internetowej rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radioto 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *