Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecane

Nowy dekoder Canal+ BOX 4K – nowe centrum domowej rozrywki

CANAL+ wprowadził dziś do oferty nowy dekoder dedykowany serwisowi CANAL+ telewizja przez internet wspierający technologię 4K HDR i oparty o system operacyjny Android TV (9.0). Urządzenie oferuje dostęp do wyselekcjonowanych kanałów na żywo oraz treści na żądanie dostępnych w ramach usługi CANAL+ telewizja przez internet, kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po podłączeniu anteny, aplikacji PREMIERY CANAL+ z hitami kinowymi do wypożyczenia, Netflix oraz setek innych aplikacji ze sklepu Google Play. CANAL+ BOX 4K jest oferowany bez umowy w cenie 299 zł. Użytkownik po zakupie otrzymuje urządzenie na własność, a w cenie uwzględniony jest dostęp do pełnej oferty CANAL+ telewizja przez internet z kanałami CANAL+, CANAL+ SPORT, HBO czy Eleven Sports nawet do trzech miesięcy bez dodatkowych opłat. Niebawem dekoder będzie dostępny również w ofertach ze zobowiązaniem.

 

CANAL+ telewizja przez internet to nowoczesny serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców.

Oferta CANAL+ telewizja przez internet została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE:

FREE – pakiet darmowy, który udostępnia biblioteki treści z kanałów tematycznych CANAL+ dla każdego użytkownika

FILM – dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców, takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox (50 zł)

SPORT – stworzony dla kibiców. Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. W pakiecie dostępny jest także żużel (w tym m.in. PGE Ekstraliga – najlepsza żużlowa liga świata), F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują: CANAL+, CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD (50 zł)

FUN&INFO – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX (25 zł)

KIDS – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play (10 zł)

Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety, płacąc za wszystko kartą w modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowych zobowiązań.

W najbliższych tygodniach do oferty CANAL+ telewizja przez internet dołączone zostaną treści 4K HDR.

CANAL+ telewizja przez internet stawia na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji – prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. Użytkownicy korzystający z serwisu mogą zapomnieć o sztywnych ramówkach i odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu. W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleca użytkownikom najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwia przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Do tej pory z CANAL+ telewizja przez internet można było korzystać przez aplikację na telefony z systemem Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV czy w przeglądarkach internetowych.

Teraz doświadczenia i funkcjonalności CANAL+ telewizja przez internet znane z innych platform można z łatwością przenieść na niemal dowolny telewizor z portem HDMI podłączając do niego nowy dekoder CANAL+ BOX 4K.

CANAL+ BOX 4K – domowe centrum rozrywki

Urządzenie wyposażone jest w autorski launcher oparty o serwis CANAL+ telewizja przez internet. Na CANAL+ BOX preinstalowana jest aplikacja PREMIERY CANAL+ ze stale aktualizowaną listą hitów filmowych do wypożyczenia (obecnie ponad 800), a także aplikacja Netflix. Nowy dekoder działa w oparciu o system Android TV w wersji 9.0 i w pełni korzysta z jego udogodnień – posiada prosty i intuicyjny interface, pozwala na pobieranie aplikacji i gier ze sklepu Google Play, obsługę smartfonem czy strumieniowe przesyłanie z wykorzystaniem Google Chromecast. Urządzenie wspiera najpopularniejsze formaty audio i video oraz standard 4K HDR (HDR10 i HLG). CANAL+ BOX 4K posiada również certyfikację Netflix, co gwarantuje bezproblemową aktywację, obsługę i odtwarzanie treści, w tym również 4K.

 

 

CANAL+ BOX 4K można podpiąć do dowolnej sieci internetowej – bezprzewodowo lub kablem. Urządzenie zostało wyposażone w czterordzeniowy procesor, 16GB pamięci flash, port HDMI i USB, cyfrowe wyjście audio S/PDIF, tuner DVB-T/T2 oraz gniazdo antenowe, które po podpięciu anteny pozwala rozszerzyć listę dostępnych w serwisie kanałów o kanały cyfrowej telewizji naziemnej.

Minimalistyczny pilot dołączony do zestawu łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i pozwala m.in. na głosowe wyszukiwanie treści dostępnych w CANAL+ telewizja przez internet. Niewielkie wymiary dekodera pozwalają zabrać go w dowolne miejsce i korzystać z telewizji i centrum rozrywki np. na wakacjach czy wyjazdach poza domem.

CANAL+ BOX 4K – ceny i specjalna promocja, dostęp do pakietów nawet na 3 miesiące bez opłat!

 

 

Dekoder CANAL+ BOX 4K jest obecnie oferowany bez umowy w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ (wartość 135 zł) bez dodatkowych opłat na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć na dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji przygotowanej z okazji premiery urządzenia. Aby skorzystać z promocji należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta. Już niebawem w ofercie CANAL+ pojawią się również dedykowane oferty na dekoder w opcji ze zobowiązaniem.

Z oferty CANAL+ telewizja przez internet standardowo można korzystać na dwóch ekranach w tym samym momencie. Kupując dekoder CANAL+ BOX 4K użytkownik otrzymuje na stałe możliwość korzystania z jednego dodatkowego ekranu.

Dekoder można kupić odwiedzając stronę: https://kup.canalplus.pl

W najbliższych dniach dekoder trafi do sprzedaży w Punktach Obsługi i Sprzedaży CANAL+ oraz do oferty najpopularniejszych sklepów z elektroniką.

Szczegóły i warunki promocji dostępne są na stronie: https://kup.canalplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *