Finał pierwszej części 4. sezonu „Fear the Walking Dead” na AMC

Już 11 czerwca o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje finałowy, 8., odcinek pierwszej części 4. sezonu „Fear the Walking Dead” (powtórka tego samego dnia o 22:00). Madison walczy o zachowanie życia, które z takim trudem budowała, a Morgan próbuje postąpić właściwie. Autorami scenariusza do odcinka zatytułowanego „No One’s Gone” są Ian Goldberg i Andrew Chambliss, a reżyserem Michael E. Satrazemis. Kontynuacja 4. sezonu „Fear the Walking Dead” będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

 

 

 

Zaraz po emisji serialu „Fear the Walking Dead”, o godz. 23:00, zapraszamy na program „Talking Dead: Fear Edition”, prowadzony przez Chrisa Hardwicka. Do gospodarza programu dołączą Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand) oraz niespodziewany gość.

W 4. sezonie oglądamy świat Madison Clark (Kim Dickens) i jej rodziny z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej odsłonie „Fear the Walking Dead” ciemność przenika się ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. Na 4. sezon składa się 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *