Finał rozgrywek najmłodszych programistów w konkursie Ben 10 Omnicode Hackathon od Cartoon Network

Już 7 października na antenie Cartoon Network pojawią się nowe odcinki trzeciego sezonu kreskówki „Ben 10”! Zaledwie kilka dni po premierze – 12 października odwiedzający Blue City w Warszawie będą świadkami decydującego starcia 10 najlepszych, a zarazem najmłodszych programistów w konkursie Ben 10 Omnicode Hackathon! Wyjątkowe atrakcje, jak Mini Kino, strefa gier PlayStation czy Aplikacja Hero Experience i wiele innych będą dostępne dla wszystkich fanów kreskówki.

 

 

 

Ben 10 po raz kolejny wyruszy w świat wraz ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen. Niezmiennie, na ręce towarzyszyć mu będzie kosmiczny zegarek – Omnitrix, dzięki któremu chłopiec w każdej chwili może zmienić się w dowolnego obcego i walczyć ze złem. Na początku października widzowie będą mogli śledzić kolejne przygody nastoletniego chłopca w premierowych odcinkach trzeciego sezonu.

To jeszcze nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała stacja Cartoon Network w październiku. Fani kreskówki z Benem Tennysonem mogą przyglądać się na żywo ostatecznej rywalizacji najlepszych młodych programistów, podczas finału konkursu Ben 10 Omnicode Hackathon! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 12 października w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Nie zabraknie atrakcji w postaci Mini Kina z odcinkami kreskówki, rzutni celnościowej, okazji do zabawy z aplikacją Hero Experience, fabryki koszulek, strefy gier na PlayStation oraz wielu innych.

Dziecięcy miłośnicy technologii podjęli  wyzwanie i mierzyli się z innymi graczami podczas gry online, dostępnej na stronie internetowej Cartoon Network. Zadanie polegało na przejściu poszczególnych poziomów gry, przy użyciu zdolności kodowania. Po zakończeniu pierwszego etapu, wybrano 10 najlepszych zawodników, którzy powalczą o nagrody niespodzianki oraz roboty do samodzielnego zaprogramowania dla zwycięzców. Serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkim młodym łamaczom kodów podczas finału Ben 10 Omnicode Hackathon!

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Ben 10” już 7 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:20 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *