Final Six Ligi Narodów kobiet na sportowych antenach Polsatu

Nadchodzi czas rozstrzygnięć tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Po 5 tygodniach zmagań, sześć najlepszych drużyn, w tym Reprezentantki Polski, zmierzą się w turnieju finałowym, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca w chińskim Nankin. Wszystkie mecze Final Six tylko na sportowych antenach Polsatu!

 

W Final Six Polki zagrają w grupie B, w której na początek w środę, 3 lipca zmierzą się
z Amerykankami, a dzień później z reprezentantkami Brazylii. Transmisja obu meczów o godzinie 9:00 w Polsacie Sport. Godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seta widzowie zobaczą studio przedmeczowe, w którym gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. eksperci i byłe Reprezentantki Polski w siatkówce. Nie zabraknie analiz i gorących komentarzy, a to wszystko prosto z jednego z najnowocześniejszych studiów sportowych w Europie.

W grupie A rywalizować będą gospodynie turnieju – Chinki oraz Turcja i Włochy. Zwycięzcy obu grup oraz drużyny z drugiego miejsca awansują do półfinałów, które rozgrywane będą w sobotę, 6 lipca. Dzień później odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce. Wszystkie mecze Final Six widzowie będą mogli zobaczyć tylko na sportowych antenach Polsatu! Mecze Final Six siatkarskiej Ligi Narodów prosto z Nankin skomentuje Adrian Brzozowski.

Szczegóły plan transmisji wszystkich spotkań siatkarskiej Ligi Narodów na stronie polsatsport.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *