MediaTVPZapowiedzi TV

Finał „Szansy na sukces. Opole 2023”

W sobotę, 17 grudnia o godz. 20:00 TVP2 zaprasza widzów na finał programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie udział w koncercie „Debiuty” podczas jubileuszowego 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 

O występ w opolskich „Debiutach” powalczy dwunastu kandydatów – zwycięzców jesiennej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2023”: Pola Deptuła, Jakub Łosiński, Maria Feduniewicz, Amelia Kita, Arkadiusz Borzdyński, Dominik Będzmierowski, Jakub Brzeziński, Tomasz Besser, Angela Gerłowska, Kamil Jachyra, Karolina Wójtowicz, Oliwia Socha.

W pierwszej części wokaliści zaśpiewają piosenkę z gwiazdą odcinka rejsowego, który wygrali. W głosowaniu SMS widzowie wybiorą trzy najlepsze osoby, z których każda w drugiej części zmierzy się
z jedną z dwunastu piosenek wylosowanych przez Marka Sierockiego, prowadzącego program. W dogrywce głosy SMS-owe zostaną wyzerowane,
a widzowie ponownie wybiorą z trójki finalistów zwycięzcę, który otrzyma bilet na KFPP w Opolu 2023 i zaśpiewa w koncercie „Debiuty”.

Wśród gwiazd na kanapach zobaczymy m.in.: Edytę Górniak, Natalię Nykiel, Sarsę, Stanisławę Celińską, Macieja Miecznikowskiego, Piersi, Czerwone Gitary, Piotra Cugowskiego i Krystynę Prońko. W finale programu nie zabraknie hitów, takich jak: „Biały krzyż”, „Motyle i ćmy”, „Bałkanica”, „Nigdy więcej”, „Mr. Lennon”, „Niecierpliwi”, „Mamy po 20 lat”.

Finał programu „Szansa na sukces. Opole 2023” w sobotę, 17 grudnia o godz. 20:00 w TVP2

fot.TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *