Kultura, muzyka, kino, moda

Kolejna odsłona ukraińskich seansów w kinach Helios

Uwielbiane przez obywateli Ukrainy seanse filmowe w ich ojczystym języku, z niedzieli na niedzielę cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Już 9 i 16 grudnia, sieć Helios zaprezentuje melodramat „Narodziny Gwiazdy”, 23 grudnia ukraińskojęzyczni widzowie zobaczą magiczny film „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”, zaś tydzień później (30 grudnia) brawurowy obraz „Aquaman”. Projekcje odbędą się we wszystkich kinach sieci w całej Polsce.

 

Sieć Helios, jako pierwsza w Polsce, wprowadziła do swojej bogatej oferty repertuarowej seanse w języku ukraińskim! Inauguracja projektu miała miejsce w niedzielę 18 listopada we wszystkich 46 obiektach sieci. Kontynuując inicjatywę, Helios zaprasza wszystkich ukraińskojęzycznych fanów kina na grudniowe niedziele ze światowymi hitami kinematografii. W zależności od kina, seanse rozpoczynać się będą między godziną 11:00 a 13:00.

W niedziele 9 i 16 grudnia, Helios zaprasza na „Narodziny gwiazdy” – debiut reżyserski Bradleya Coopera, który jednocześnie wciela się w rolę upadającego gwiazdora muzyki country Jacksona Maine’a oraz Lady Gagą w roli głównej. Tydzień później na ukraińskojęzycznych widzów czeka magiczna, ponadczasowa historia w przepięknej oprawie – „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, najnowsza produkcja Disneya inspirowana jest klasyczną baśnią E.T.A. Hoffmana. W ostatnią niedzielę roku, Helios zaprezentuje film „Aquaman”. Tytułowy bohater – legenda od ponad 70 lat, jest Królem Siedmiu Mórz, a jego misją jest ochrona całego świata. Tego tytułu nie można przegapić!

Sieć kin Helios serdecznie zaprasza na pokazy filmów w ukraińskiej wersji językowej w każdą niedzielę. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: Helios.pl/seanse_ua

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *