Finałowy koncert „Pułapki na motyle” Sobla od 13 listopada w Canal+ online

To kolejna współpraca CANAL+ ze środowiskiem rapowym. Tym razem stacja postanowiła zawiązać współpracę z wytwórnią Def Jam Recordings Poland i UMP for BRANDS uzupełniając tym samym swoje portfolio rapowych koncertów o finałowy koncert trasy „Pułapka na motyle” Sobla.

 

Sobel na wieńczącym swoją pierwszą trasę koncertową wydarzeniu zgromadził we wrocławskiej Hali Stulecia ponad 5 tysięcy osób. Zakończenie trasy wymagało odpowiedniej oprawy. Pokazy pirotechniczne, goście specjalni oraz nowe aranże utworów – to wszystko towarzyszyło artyście tego wieczoru i spowodowało że stał się on niezapomnianym wydarzeniem.

Od 13 listopada w serwisie CANAL+ online będzie można wrócić do tego wydarzenia i obejrzeć zrealizowany na 12 kamer ekipy Future Gate koncert oraz przekonać się jak na żywo wypadają takie przeboje Sobla jak Kinol, Fiołkowe pole czy Bandyta.

Jak na każdym dużym wydarzeniu hip hopowym nie zabrakło także znamienitych gości. Sobla na scenie wsparli m.in. Young Igi, Oki i Michał Szczygieł oraz gitarzysta Piotrek Lewandowski, który jest współtwórcą singli „Fiołkowe pole” i „Każdego dnia”. Sobel w 2020 roku szturmem podbił polską scenę. Wydana prez Def Jam Reordings Poland płyta „Kontrast”, bardzo szybko uzyskała status platynowego krążka. Artysta nie kazał zbyt długo czekać swoim fanom i niespełna rok później zaprezentował pełnoprawny debiut pt. „Pułapka na motyle”.

„Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia, jak długi czas minął od zdarzenia”komentuje Sobel.

Wydawnictwo znalazło się na 6 miejscu w rankingu TOP 10 globalnych premier na platformie Spotify, a niedawno osiągnęło status potrójnej platyny, o czym zaskoczony Sobel dowiedział się właśnie podczas wrocławskiego koncertu.

CANAL+ online to serwis VOD oferujący dostęp do wielu tysięcy seriali i filmów (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych, koncertów oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet z możliwością rezygnacji w każdej chwili. Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców – CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FOX.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *