Dawid Andres na tropie dzikich zwierząt – premiera Discovery Channel!

Dawid Andres podróżował już ciężarówką po USA, Indonezji, Wietnamie czy Afryce. Tym razem czeka go zupełnie inne wyzwanie, zwłaszcza, że w wyprawie po Alasce towarzyszy mu dwunastoletnia Natalia. Wspólnie wyruszą na poszukiwanie niezwykłych gatunków zwierząt zamieszkujących ten dziki i malowniczy teren. Ciężarówkę zastąpią im między innymi: hydroplan, tandem czy kajak.

 

Alaska to największy pod względem powierzchni stan USA. To także jeden z najmniej zaludnionych obszarów tego kraju, w którym dzika przyroda odgrywa znaczącą rolę. To właśnie tu można zobaczyć krystaliczne lodowce, jeden z najpiękniejszych parków narodowych na świecie, ośnieżone góry, dziewicze lasy, a nawet wulkany.

Dawid Andres wraz z dwunastoletnią miłośniczką świata zwierząt, wyruszają na poszukiwanie niezwykłych gatunków zamieszkujących ten teren. Każdy odcinek będzie miał swój zwierzęcy motyw przewodni. Zadecyduje o tym wylosowana przez Natalię figurka. Orki, alaskańskie łosie, orły (bieliki amerykańskie), wilki, niedźwiedzie czy bobry to tylko część bohaterów programu, które uda im się zobaczyć. Jak skończy się ich spotkanie oko w oko z niedźwiedziem grizzli? Gdzie najszybciej znajdą łosia? W lesie, przy drodze, a może w centrum miasta? Czy pływanie kajakiem po Oceanie Arktycznym zrobi wrażenie na Natalce?

W każdym odcinku programu Dawid Andres zdradzi swojej towarzyszce najlepsze podróżnicze patenty. Nauka łowienia ryb na patyk czy oczyszczanie wody z bajora tak, żeby nadawała się do picia to tylko początek…

Poszukiwania zwierząt staną się dla tej pary, tylko pretekstem do odkrywania różnych malowniczych miejsc. Przecież zapierające dech w piersiach widoki to specjalność Alaski. To warto zobaczyć!

PREMIERA PROGRAMU “NA TROPIE DZIKICH ZWIERZĄT” na antenie DISCOVERY CHANNEL: 21 LISTOPADA, NIEDZIELA, GODZ. 13.00

Fot. Paweł Sudoł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *