Finały Euro U21 w TVP Sport

Już w marcu wyłonieni zostali ćwierćfinaliści mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 21. Na przełomie maja i czerwca poznamy triumfatora turnieju. Transmisja meczów fazy pucharowej w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

 

Niemal dwa miesiące czekaliśmy na kolejne mecze rozgrywanego na Węgrzech i w Słowenii turnieju. Gospodarze, a także: Rumunia, Czechy, Rosja, Islandia, Szwajcaria i Anglia odpadli w fazie grupowej. W grze pozostało osiem najlepszych drużyn.

Ćwierćfinały z ich udziałem rozegrane zostaną w poniedziałek. W Budapeszcie Holandia zmierzy się z Francją, w Szekesfehervarze Dania zagra z Niemcami, w Mariborze Hiszpania spotka się z Chorwacją, natomiast w Lublanie dojdzie do meczu Portugalia – Włochy.

Zwycięzcy awansują do półfinałów, które odbędą się 3 czerwca. Finał wyznaczono zaś na 6 czerwca w Lublanie. Transmisje wszystkich spotkań będzie można zobaczyć w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

EURO U21 – TERMINARZ:

Ćwierćfinały:

31 maja, 18:00 | Holandia vs. Francja [TRANSMISJA]

31 maja, 18:00 | Hiszpania vs. Chorwacja [TRANSMISJA]

31 maja, 21:00 | Dania vs. Niemcy [TRANSMISJA]

31 maja, 21:00 | Portugalia vs. Włochy [TRANSMISJA]

Półfinały:

3 czerwca, 18:00 | Hiszpania/Chorwacja vs. Portugalia/Włochy [TRANSMISJA]

3 czerwca, 21:00 | Holandia/Francja vs. Dania/Niemcy [TRANSMISJA]

Finał:

6 czerwca, 21:00 | zwycięzca półfinału vs. zwycięzca półfinału [TRANSMISJA]

Wszystkie mecze ćwierćfinałowe Euro U21 będą transmitowane 31 maja w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Od godziny 20:35 spotkanie Dania vs. Niemcy będzie można zobaczyć także na antenie TVP Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *