Firma ESET jedną z najlepszych w badaniu Gartner Peer Insights

Firma ESET, światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, została wyróżniona w zestawieniu Gartner Peer Insights Customers’ Choice, oceniającego poziom zadowolenia klientów biznesowych z rozwiązań zabezpieczających stacje robocze.

 

 

 

Gartner Peer Insights Customers Choice 2019 to ranking dostawców, przygotowywany w oparciu o opinie i oceny pracowników działów IT oraz właścicieli firm, którzy kupili, wdrożyli i wykorzystywali w swoich sieciach firmowych rozwiązania zabezpieczające. Ranking uwzględnia zarówno ogólną liczbę opinii 253 użytkowników biorących udział w badaniu, jak i ich ogólne oceny na temat użytkowanych produktów zabezpieczających.

Gartner Peer Insights Customers Choice 2019 ocenił ESET Endpoint Security w skali 4,6 na 5 punktów we wszystkich badanych kryteriach. Zestawienie wyróżniło ESET za łatwość wdrożenia, niezawodność, szybkość kontaktu oraz wysoką jakość udzielanego wsparcia technicznego. Producenta rozwiązań zabezpieczających doceniono także w kategorii średnich przedsiębiorstw (kapitał 50 mln – 1 mld USD) oraz wśród użytkowników pochodzących z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Ignacio Sbampato, chief business officer w ESET, powiedział: „Firma ESET jest niezmiernie dumna z tego, że została uznana za jedną z firm docenionych przez Gartner Peer Insights Customers Choice 2019 dla platform ochrony punktów końcowych.

– To uznanie świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnianie przedsiębiorstwom niezawodnych i najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. (…) Widząc tak pozytywną reakcję klientów i wiedząc, że nasze rozwiązania chronią organizacje, utwierdzamy się w przekonaniu, że robimy dokładnie to, co powinniśmy – tłumaczy Sbampato.

Wybrane opinie użytkowników zawarte w rankingu: 

„Ufam rozwiązaniom ESET zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chronią one naszą sieć korporacyjną i dają nam pełen spokój, ponieważ wiemy, że wszystkie nasze dane są bezpieczne”.

„ESET działa bardzo dobrze w naszej organizacji. Zapewnił nam, użytkownikom bezpieczeństwo dokumentów oraz pewność, że jesteśmy chronieni przed wszelkiego rodzaju podatnościami i zagrożeniami”. 

Przeczytaj pełen raport Gartner Peer Insights Customers’ Choice 2019 tutaj

Na temat Gartner Peer Insights:Opinie Gartner Peer Insights Customers Choice 2019 stanowią subiektywne opinie indywidualnych użytkowników końcowych, bazujące na ich własnych doświadczeniach i nie reprezentują opinii firmy Gartner oraz podmiotów od niego zależnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *