PolsatSport w TV

Fortuna 1 Liga: Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała w Polsacie Sport Extra

W ostatnim piątkowym meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi Stal Mielec podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Dla gości będzie to okazja na przełamanie serii trzech meczów bez zwycięstwa.

 

 

Stal rozgrywki w tym sezonie rozpoczęła od zwycięstwa z Garbarnią Kraków, ale później nie było już tak kolorowo. Minimalne porażki po 0:1 z Puszczą Niepołomice i Wartą Poznań ostudziły zapał mielczan. W poprzedniej kolejce udało się jednak znowu wygrać, tym razem w Bytowie.

Bielszczanie podobnie jak ich piątkowi rywale, też zaczęli sezon od zwycięstwa i również jak oni dwa kolejne spotkania przegrali. W czwartej kolejce udało im się natomiast wywalczyć punkt. Po czterech seriach gier Podbeskidzie jest tuż nad strefą spadkową, Stal zajmuje zaś siódmą pozycję.

W ostatnich latach obie ekipy rozegrały pomiędzy sobą cztery spotkania, zgodnie wygrywając po dwa razy. Najbardziej w głowach mielczan utkwiła zapewne porażka z marca 2018 roku, kiedy to Podbeskidzie ograło Stal na jej stadionie 4:0. Co ciekawe w rywalizacji obu zespołów w ostatnim czasie zawsze zwycięsko wychodzili goście. Czy tym razem będzie podobnie?

Transmisja meczu Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała od godziny 20.15 w Polsacie Sport Extra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *