Zagraniczne premiery jesienią w HGTV

Jesienią chcemy Wam udowodnić, że na remonty każda pora roku jest dobra i nie trzeba czekać do wiosny, by zmienić coś w swoim wnętrzu. A przynajmniej warto się inspirować i zbierać pomysły, by ruszyć z remontem po zimie! Już od września – poza premierowymi odcinkami polskich programów – pokażemy Wam kilka zagranicznych nowości i kolejne sezony Waszych ulubionych programów.

 

 

We wrześniu na naszej antenie zadebiutują cztery nowe programy. Już 1 września (16:15) wystartuje program, na który czekają wszyscy fani Joanny i Chipa Gainesów z „Domów z potencjałem” . W programie „Domy z potencjałem – wnętrza z pomysłem” Jo pokaże projektową część swojej pracy przy dokonanych do tej pory metamorfozach. Przygotujcie się na ogrom porad, inspiracji i ciekawych rozwiązań.

Od 3 września w poniedziałki o 22:00 zapraszamy Was na„Renowacje po sąsiedzku”. Chenoa i David Riviera remontują wyjątkowe posiadłości w miejscowości Paradise w Kalifornii. A wszystko po to, by ich miasto wyglądało jak prawdziwy raj!

Tuż po tym programie (poniedziałki od 3 września, 23:00) zobaczycie następną nowości „Zarobić na remoncie – Las Vegas”, czyli kolejny program oparty na schemacie: „kupić tanio – wyremontować – drogo sprzedać”. Tym razem zabierzemy Was do Miasta Grzechu, gdzie były zawodnik MMA (Bristol Marunde) i jego żona (Aubrey Marunde), pośredniczka nieruchomości i projektantka wnętrz, podbijają rynek nieruchomości.

W niedziele (od 16 września) pokażemy Wam „Projekt z pomysłem”, w którym wyjątkowe rodzeństwo Leanne i Steve Ford odnawiają stare domy Pittsburgha w niekonwencjonalny sposób.

Kolejną porcję nowości zaserwujemy Wam w październiku: program „Poczuj się jak w domu”, w którym specjalistka od remontów, Jasmine Roth, pokaże jak można odmienić zwyczajne lokum na przedmieściach. To nie jedyna cudotwórczyni. Luke Caldwell jest wizjonerem i dekoratorem. Jego najlepszy przyjaciel Clint Robertson to specjalista od brudnej roboty.

W programie „Zbudujemy fajny dom” kupują zaniedbane nieruchomości, które zmieniają w prawdziwe perełki.

Poza nowościami już we wrześniu zapraszamy Was na kontynuacje Waszych ulubionych programów: „Zarobić na remoncie” (sezon 7), „Na dobrych fundamentach” (sezon 3) i „Recepta na stary dom” (sezon 3).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *