Fortuna kołem się toczy

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan zapraszają na jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji! „Koło fortuny” w nowej odsłonie od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 i w każdą niedzielę o 14:40 w Dwójce.

 

Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu, emocjonująca rywalizacja, atrakcyjne nagrody i dwie indywidualności w roli prowadzących – wszystko to składa się na nowoczesne, dynamiczne show, łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki. Uczestnicy „Koła Fortuny”wygrywają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzcy odcinków mają szansę, by wyjechać ze studia nowym samochodem.

„Koła Fortuny” prowadzi energetyczny duet Rafał Brzozowski i Izabella Krzan. Oboje łączy doświadczenie telewizyjne, młodość i zamiłowanie do sportu. Wprowadzą do programu wigor i pozytywne wibracje.

„Koło Fortuny” to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 „Koło Fortuny”nieprzerwanie, z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii i Turcji. W Hiszpanii wyemitowana zostanie 15. seria teleturnieju, w Gruzji 6., a w Grecji 4.

„Koło fortuny”. Poniedziałek – piątek, godz. 16:30, niedziela, godz. 14:40. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *