Kultura, muzyka, kino, moda

„Fuks 2”: Ruszyły zdjęcia do drugiej części kultowej komedii

Maciej Musiał przejmuje rolę gniewnego. A kogo znów zobaczymy na ekranie? Prace na planie zdjęciowym filmu „Fuks 2” właśnie się rozpoczęły! Czy kontynuacja jednej z najpopularniejszych polskich komedii, dzięki której na wielkim ekranie zaistniał Maciej Stuhr ponownie podbije serca widzów? Film produkuje House Media Company w koprodukcji z Grupą Polsat.

 

W drugiej części komedii „Fuks” rolę młodego i gniewnego przejmuje Maciej Musiał, filmowy syn Stuhra. Czy równie skutecznie uda mu się wybrnąć z tarapatów i zdobyć serce pięknej kobiety?

O czym jest druga część kultowej komedii?

Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko… A już niedługo okaże się, czy syn odziedzicza po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to dzieje się za sprawą randki, która łączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciąga w grę, której stawką są wielkie pieniądze i jeszcze większa miłość.

Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

W kontynuacji filmowego hitu powróci nie tylko Maciej Stuhr, ale także legenda polskiego kina – Janusz Gajos. Poza nimi w głównej obsadzie komedii gangsterskiej zobaczymy Macieja Musiała, Katarzynę Sawczuk, Sonię Bohosiewicz, Cezarego Pazurę oraz Paulinę Gałązkę.

Pierwszy „Fuks” trafił do kin w 1999 roku i stał się przepustką do kariery dla nieznanego jeszcze Macieja Stuhra. To po występie w tej produkcji nadszedł czas na kolejne sukcesy w polskim kinie. Główne role zagrał m.in. w filmach: „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota” czy „Testosteron”. A jak Maciej Musiał, filmowy syn aktora sprawdzi się w nowej roli?

Film „Fuks 2” trafi do kin w 2022 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *