Internet & Gry

G2 Esports przedłuża współpracę z AOC

Firma AOC, producent monitorów gamingowych, ogłasza przedłużenie partnerstwa z organizacją G2 Esports. AOC w styczniu 2018 roku rozpoczęło współpracę z G2 Esports. Obecnie obie strony podjęły decyzję o przedłużeniu kooperacji.

 

 

 

G2 Esports to jedna z bardziej rozpoznawalnych i utytułowanych organizacji e-sportowych. W tym roku drużyny G2 Esports zajęły drugie miejsce w mistrzostwach świata League of Legends oraz z sukcesami uczestniczyły w turniejach CS:GO, Hearthstone, Rocket League, Sim-Racing, Apex Legends, Rainbow Six Siege i Playerunknown’s Battlegrounds.

Jesteśmy dumni, że możemy mieć takich partnerów jak AOC. Oni oraz ich sprzęt pomagają nam w tym, w czym jesteśmy najlepsi – stylowym zdobywaniu trofeów. Rok 2020 będzie ekscytujący dla fanów G2 i cieszę się, że AOC będzie nas dalej wspierać swoją technologią komentuje Carlos „ocelote” Rodriguez, założyciel i CEO G2.

Bardzo cieszymy się z możliwości dalszego wspierania tak zdolnej organizacji jak G2 Esports. W tegorocznych mistrzostwach świata League of Legends pokazali się z bardzo pozytywnej strony. Ta współpraca pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby zawodowych graczy odnośnie monitorów i odpowiedzieć na nie. Staramy się czerpać z tego, co udało nam się do tej pory wspólnie osiągnąć i z optymizmem patrzymy w przyszłość mówi Stefan Sommer, Director Marketing & Business Management Europe AOC.

Zawodnicy oraz influencerzy związani z G2 Esports będą korzystać z monitorów gamingowych AOC AGON AG251FZ o odświeżaniu 240 Hz oraz czasie reakcji wynoszącym 1 ms.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *