Gala FEN 18 w Polsacie Sport Fight i Polsacie Sport

Kolejna gala Fight Exclusive Night odbędzie się po raz pierwszy w Koszalinie. Będzie to też czwarte wydarzenie z cyklu „Summer Edition”. W walce wieczoru Kamil Łebkowski (16-5, 9 KO, 2 SUB) zmierzy się z Daguirem Imavovem (10-2-1, 3 KO, 1 SUB) , ale wcześniej będziemy świadkami wielu innych świetnie zapowiadających się starć.
 
Łebkowski to jeden z najważniejszych zawodników organizacji Fight Exclusive Night. A skoro chce walczyć jak najczęściej, to prezes Paweł Jóźwiak może tylko się cieszyć. „Bomba” stoczy trzecią walkę w tym roku i spróbuje odnieść drugie zwycięstwo. Najpierw przegrał decyzją z Gabrielem Silvą, by następnie odbić to sobie, szybko nokautując Sauliusa Buciusa. W sobotę zadanie będzie jednak znacznie trudniejsze. Jego przeciwnikiem będzie Daguir Imavov, który na gali FEN 16 zaskakująco łatwo poradził sobie z Bartłomiejem Koperą.
Wcześniej dojdzie do niezwykle intrygującego pojedynku w wadze średniej. Marcin Naruszczka (18-7-1, 7 KO, 2 SUB) spróbuje przerwać serię dwóch porażek z rzędu w walce z Andrzejem Grzebykiem (10-3, 4 KO, 3 SUB). Obaj zawodnicy wystarczająco podgrzali atmosferę na samym ważeniu, na którym aktywny był przede wszystkim ten drugi.
– Andrzej się spiął i nie wiem, co chciał pokazać. Prawie wyszła z tego bójka, fajnie by było, gdyby do niej doszło.Teraz do takich rzeczy podchodzę spokojnie. Takie koguciki nie podnoszą mi ciśnienia. Kiedyś miałem inną przeszłość. Nie była kryminalna, ale jak to mówią jestem chłopakiem z wioski i nigdy ręki nie odstawiałem – powiedział Naruszczka.
Transmisja gali FEN 18 od 19.00 w Polsacie Sport Fight i od 20.30 w Polsacie Sport.
Karta walk FEN 18:
Daguir Imavov VS Kamil Łebkowski -66 kg
Marcin Naruszczka VS Andrzej Grzebyk -84 kg
Aleksander Georgas VS Bartłomiej Kopera -66 kg
Mateusz Duczmal VS Artur Bizewski -95 kg*
Dmitriy Golbaev VS Mateusz Rębecki -70 kg
Khanin Aleksandr VS Wojciech Janusz -93 kg
Mateusz Łazowski VS Marcin Sianos -120 kg
Tomasz Romanowski VS Igor Michaliszyn -77 kg
Tomasz Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
Marek Woroncow VS Filip Tomczak -84 kg
Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski -84 kg
Piotr Tutkowski VS Adrian Błeszyński -77 kg
* formuła K-1


5 myśli na temat “Gala FEN 18 w Polsacie Sport Fight i Polsacie Sport

 • 13 sierpnia 2017 o 11:28
  Permalink

  a także w Polsacie od 23:35 !!!!!!! redakcja – p. Grzegorz zapomniał napisać 🙂

  Odpowiedz
   • 13 sierpnia 2017 o 11:45
    Permalink

    do SAT Kuriera doszedł oficjalny komunikat CP, że na 3 kanałach: Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight. Trochę dziwne, nie sądzę ze CP wysyła kilka różnych komunikatów ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *