Gala FEN 22 w Polsacie Sport Fight, Polsacie Sport, Polsacie i Super Polsacie

Polskich kibiców mieszanych sztuk walki czekają kolejne niepowtarzalne emocje. Już w sobotę 20 października w Poznaniu odbędzie się gala FEN 22. Dla wszystkich miłośników MMA organizatorzy sobotniej gali na terenie Wielkopolski zaplanowali 7 pojedynków. W tym sześć w formule MMA i jeden w K-1.

 

 

 

Gala w poznańskiej hali UAM przy ulicy Zagajnikowej 9 startuje od godziny 19:00. Wówczas do klatki Fight Exclusive Night wejdą jako pierwsi Dawid Pasternak i Rafał Statkiewicz. Następnie swój pojedynek stoczą Łukasz Radosz z Mateuszem Kubiszynem w formula K-1. Te dwa starcia będą dla fanów rozgrzewkę, bowiem znalazły się na karcie wstępnej gali FEN 22.

Na pierwszy ogień, jeśli chodzi o kartę główną, pójdzie walka Krzysztofa Klaczeka oraz Edilsonem Teixeirą. Następnie emocje będą eskalować, gdyż w klatce pojawią się coraz większe nazwiska. Uznany fighter Kamil Gniadek sprawdzi się z Jackiem Jędraszczykiem, a Tomasz Kondraciuk z Bartoszem Leśko.

W co-main evencie FEN 22, pas mistrzowski w kategorii lekkiej będzie starał się obronić Mateusz Rębecki. Na drodze szczecinianina stanie łodzianin Łukasz Kopera. – Uważam, że jesteśmy bardzo wszechstronni, ale mamy jakieś atuty w tamtych płaszczyznach. Łukasz ma podobny styl do mojego. Jeśli nie byłby moim przeciwnikiem, chętnie obejrzałbym jego walki. Pewnie, mam swój plan na tę walkę. Ludzie uciekają przede mną, boją się moich obaleń i parteru. Są w defensywie. Tu może się troszkę zmienić – stwierdził w rozmowie z Polsatsport.pl Rębecki.

Tuż po północy w walce wieczoru zobaczymy Damiana Grabowskiego. Na drodze debiutującego wojownika z Opola w organizacji Fight Exclusive Night stanie Jose Rodrigo Guelke. Brazylijczyk nosi pseudonim „Smok”, ale już niebawem przekonamy się, czyj „ogień” bardziej parzy. – Jest silny, nie przyjechał na wycieczkę, tylko na walkę. Jest z wagi ciężkiej, ma więcej walk ode mnie! Po twarzy widać, że ma mocną głowę, bo trochę tam blizn było… W sobotę muszę zrobić swoje. Obym tylko był rozluźniony, skupiony i słuchał trenera. Jestem dobrej myśli – zaznaczył Grabowski.

Karta walk FEN 22:

Walka wieczoru – Polsat (godz. 00:20)

120,2 kg: Damian Grabowski (20-5, 6 KO, 11 SUB) VS Jose Rodrigo Guelke (21-16, 15 KO, 5 SUB)

Karta główna – Polsat Sport, Super Polsat (godz. 20:00)

70,3 kg: Mateusz Rębecki (6-1, 1 KO, 4 SUB) VS Łukasz Kopera (8-2, 3 KO, 3 SUB) – walka o pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej
83,9 kg: Tomasz Kondraciuk (12-7, 7 KO, 4 SUB) VS Bartosz Leśko (7-1, 2 KO, 3 SUB)
77,1 kg: Kamil Gniadek (12-5-1, 2 KO, 8 SUB) VS Jacek Jędraszczyk (5-1, 1 KO)
65,8 kg: Krzysztof Klaczek (11-5, 3 KO, 3 SUB) VS Edilson Teixeira (26-14-2, 14 KO, 7 SUB)

Karta wstępna – Polsat Sport Fight (godz. 19:00)

85 kg: Łukasz Radosz (5-1) VS Mateusz Kubiszyn (3-2) – formuła K-1
61,2 kg: Dawid Pasternak (8-3, 4 KO, 1 SUB) VS Rafał Statkiewicz (1-1, 1 KO)

Pojedynki z karty wstępnej od godz. 19:20 w Polsacie Sport Fight.

Pojedynki z karty głównej od godz. 20:00 w Polsacie Sport oraz Super Polsacie.

Walka wieczoru od godz. 0:20 w Polsacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *