Gala HFO AIM HIGH w TVP Sport i tvpsport.pl

Sporty walki wracają na antenę TVP Sport! Już w sobotę 13 czerwca pokażemy galę kickboxingu HFO: Aim High. Do tego historycznego wydarzenia dojdzie w studio Telewizji Polskiej. W walce wieczoru Michał Gęsiarz zmierzy się z Patrykiem Radoniem. Transmisja również w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

 

 

Gala HFO AIM HIGH. Kiedy się odbędzie?

Po kilku miesiącach powoli wracamy do normalności. Z powodu koronawirusa gale sportów walki nie mogą jeszcze odbywać się w tradycyjny sposób. TVP Sport postanowiło pomóc organizatorom. Dzięki temu walki zostaną przeprowadzone w studio Telewizji Polskiej w Warszawie przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Gala HFO zostanie przeprowadzona w sobotę 13 czerwca.

Gala sportów walki HFO – gdzie obejrzeć kickboxing 13 czerwca 2020?

Początek transmisji zaplanowany jest na godz. 19:55. Galę będzie można zobaczyć w TVP Sport, w TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej. Walki kickboxerów skomentują Sebastian Szczęsny oraz Piotr Jagiełło.

Gala HFO. Walka wieczoru

Głównym wydarzeniem gali będzie walka HFO między Michałem Gęsiarzem oraz Patrykiem Radoniem. Pierwszy z nich, mieszkający na co dzień w Berlinie, to mistrz Europy organizacji IPTA w formule pro am. Jego rywal z powodzeniem startuje m.in. w DSF Kickoboxing Challenge.

99999999999999

Gala HFO AIM HIGH – inne walki

Podczas gali kickboxingu dojdzie też do walki kobiet. W niej Marta ‘Wadera’ Waliczek, wracająca po trzech latach do formuły K-1, stoczy pojedynek z mistrzynią Polski WKN i ISKA Dominiką Filec.

W innych walkach tego dnia Bartłomiej Domalik zmierzy się z Tomaszem KoniecznymRafał Korczak z Karolem Łasiewickim, a Maksim Szybaskow z Jakubem Sycem.

Karta walk gali kickboxingu HFO:

Michał Gęsiarz – Patryk Radoń (70 kg)

Marta Waliczek – Dominika Filec (61 kg)

Bartłomiej Domalik – Tomasz Konieczny (85 kg)

Rafał Korczak – Karol Łasiewicki (93 kg)

Maksim Szybaszow – Jakub Syc (60 kg)

Gala HFO AIM HIGH w Warszawie. Szczegóły transmisji

Kiedy: w sobotę 13 czerwca o godz. 19:55

Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej

Komentatorzy: Sebastian Szczęsny i Piotr Jagiełło

Prowadząca studio: Sylwia Dekiert

Reporter:: Bogusław Solecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *