Sieci kabloweSport w TV

Gala KSW 44 na żywo także w Vectrze w systemie pay-per-view

Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf to walka wieczoru Gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w sopocko-gdańskiej Ergo Arenie. Osiem emocjonujących pojedynków w jakości HD obejrzą na żywo także abonenci Vectry – dziś operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł.
 

 
Poza od dawna oczekiwanym starciem w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Karolem Bedorfem, widzowie Gali KSW 44 zobaczą wiele innych emocjonujących pojedynków mieszanych sztuk walki. Odbędzie się m.in. pojedynek o wakujący pas kategorii piórkowej, kolejny występ Michała Materli oraz walka bośniackiej supergwiazdy Erko Juna z Tomaszem Oświecińskim.
Wszystkie pojedynki wieczoru abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach. W przedsprzedaży, która trwa od dziś 28 maja do piątku 8 czerwca 39,90 zł, w sprzedaży w dniu gali w sobotę 9 czerwca 49,90 zł.
Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta. Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 18:30 (studio), o 19:00 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *