Gala KSW 48: 27 kwietnia w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight

 Po raz pierwszy największa organizacja MMA w Europie zawita do Lublina, gdzie w walce wieczoru o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej zmierzą się Roman Szymański i Salahdine Parnasse. Transmisja od godziny 19:00 na antenie Polsatu Sport Fight oraz od godziny 20:00 na antenach Polsatu i Polsatu Sport.

 

W zbliżającej się 48. gali KSW zobaczymy aż 8 pojedynków. Najwcześniej, bo już o godzinie 19:00 transmisja z hali Globus rozpocznie się na antenie Polsat Sport Fight, gdzie widzowie zobaczą dwie walki. W pierwszej Sebastian Przybysz zmierzy się z pochodzącym z Rumunii, Bogdanem Barbu. W drugiej walce transmitowanej na Polsat Sport Fight zobaczymy debiutantów w federacji KSW – Huberta Szymajdę i Shamila Musaeva.

Od godziny 20:00 transmisja KSW 48 rozpocznie się na antenie Telewizji Polsat i Polsatu Sport, gdzie zobaczymy ceremonię otwarcia gali oraz sześć walk głównych, w których wystąpi ośmiu Polaków i czterech zawodników z zagranicy.

W walce wieczoru, której stawką jest tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej, kibice obejrzą starcie pomiędzy Romanem Szymańskim, a Salahdinem Parnassem. Poprzedzi ją walka zawodników doskonale znanych fanom europejskiego MMA – Łukasza Jurkowskiego, związanego z federacją KSW od samego początku, oraz Stjepana Bekavaca, który już raz pokonał Polaka, jednak od tego starcia minęło już trochę czasu.

Pozostałe walki gali KSW 48.:

  • Cezary Kęsik (8-0) vs. Jakub Kamieniarz (7-5)
  • Michał Michalski (6-4) vs. Savo Lazić (10-4)
  • Filip Wolański (11-3) vs. Filip Pejić (13-2-2)
  • Gracjan Szadziński (8-2) vs. Marian Ziółkowski (20-7-1)

Transmisja gali KSW 48. od godziny 19:00 na antenie Polsat Sport Fight, a od godziny 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *