Gala ONE Championship: Unbreakabkle na żywo w Fightklubie!

W piątek 22 stycznia w Singapurze pierwsza w tym roku gala ONE Championship. Największa azjatycka organizacja MMA rozpoczyna rok mocnym uderzeniem z eventem pełnym znakomitych pojedynków. Całe wydarzenie na żywo na antenie Fightklubu!

 

Rok 2020 ONE Championship zakończyło w imponującym stylu, serią czterech grudniowych gal, w tym jedną zorganizowaną w święta Bożego Narodzenia. Kolejne dwanaście miesięcy włodarze organizacji rozpoczynają w równie imponującym stylu, trzema wydarzeniami pod jednym wspólnym tytułem Unbreakabkle. Pierwsze z nich już 22 stycznia, następne w kolejne piątki – 29 stycznia i 5 lutego.

Najbliższa gala zapowiada się doprawdy wybuchowo, o co w największej mierze zadbają Alaverdi Ramazanov i Capitan Petchyindee Academy, którzy zmierzą się ze sobą w walce o pas mistrza świata w kickboxingu. Dla Rosjanina będzie to pierwsza obrona tytułu i jednocześnie jeden z najważniejszych pojedynków w karierze, jego przeciwnikiem będzie bowiem mający wielkie aspiracje i równie duże umiejętności Taj, do którego należy rekord najszybszego nokautu w historii ONE Championship!

Capitan Petchyindee Academy to aktualny numer dwa rankingu i naturalny pretendent do pasa, jak jednak mówi Rosjanin, który relatywnie długo przebywał poza oktagonem: – Myślę, że dłuższa przerwa bardzo mi się przysłużyła, odpocząłem od walk i teraz wrócę do oktagonu jeszcze głodniejszy niż zwykle. Będę bronił tytułu i nie zamierzam go oddawać. Odkąd stałem się jego właścicielem mam jeszcze większą motywację do treningów i zrobię wszystko, żeby dalej został on ze mną.

Ramazanov tytuł zdobył w grudniu 2019 roku podczas gali ONE: Mark of Greatness, pokonując Zhanga Chenglonga. Przez cały ubiegły rok nie miał szansy bronić pasa z powodu wielu gal odwołanych wskutek COVID-19. Teraz jednak dostaje swoją szansę i zrobi wszystko, aby ją wykorzystać. Zadanie będzie miał jednak niesłychanie trudne, Capitan Petchyindee Academy to bowiem niezwykle inteligentnie walczący zawodnik, który w świadomości kibiców zapisał się przede wszystkim nokautem z gali ONE: A New Breed II, podczas której znokautował swojego rywala w zaledwie sześć sekund.

Pozostałe walki w ONE Championship: Unbreakabkle zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczymy z nich m.in. legendę mieszanych sztuk walki i byłego mistrza świata ONE w wadze lekkiej, Shinyę Aokiego, byłego mistrz świata ONE w wadze półśredniej Zebaztiana Kadestama i filipińską ikonę sportów walki, fenomenalnego Lito Adiwanga.

Gala ONE Championship: Unbreakabkle już 22 stycznia o godz. 13.30 na żywo w Fightklubie! 

Main Card gali ONE Championship: Unbreakabkle:

Alaverdi Ramazanov vs Capitan Petchyindee Academy

Shinya Aoki vs James Nakashima

Rade Opacic vs Bruno Susano

Zebaztian Kadestam vs Gadzhimurad Abdulaev

Meng Bo vs Samara Santos

Namiki Kawahara vs Lito Adiwang

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *