Gala rozdania nagród Kids’ Choice Awards 2019

Gala rozdania nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards, w trakcie której jak co roku nagrodzone zostaną największe młodzieżowe gwiazdy telewizji, filmu i muzyki, odbędzie się 23 marca. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Maroon 5, Camila Cabello, Shawn Mendes oraz Ariana Grande. Wydarzenie poprowadzi DJ Khaled.

 

Widzowie stacji Nickelodeon, jednego z najpopularniejszych kanałów dziecięcych w Polsce, będą mogli obejrzeć transmisję z gali w niedzielę, 24 marca. Nickelodeon Kids’ Choice Awards to jedyne wydarzenie, w trakcie którego dzieci z całego świata wybierają swoje ulubione gwiazdy muzyki, filmu oraz telewizji. Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród, obfitująca w wystrzałowe atrakcje i szalone niespodzianki, odbędzie się w sobotę, 23 marca w Los Angeles.

Dzieciaki w Polsce mogą także oddawać głosy na swoich ulubionych rodzimych artystów w kategorii „Ulubiona polska gwiazda”. W tym roku wśród nominowanych gwiazd znaleźli się: Roksana Węgiel, Sylwia Przybysz, Kinga Sawczuk, Julia Wieniawa oraz Adam Zdrójkowski. Aby zagłosować należy wejść na stronę http://kca.nick.com.pl/glosowanie. Każdy może głosować również we wszystkich innych kategoriach plebiscytu. Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie wielkiej gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2019.

W czasie odbywającej się od 1988 roku gali rozdania nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards, dzieciaki  z całego świata wyróżniają najważniejsze ich zdaniem filmowe, muzyczne i telewizyjne gwiazdy oraz wydarzenia. Kto w tym roku przejdzie po pomarańczowym dywanie i wystąpi na scenie wśród blasku fleszy i ton konfetti? A na kogo wylany zostanie słynny zielony szlam?

Oglądajcie transmisję z wydarzenia już w niedzielę, 24 marca o godz. 18:35 na antenie Nickelodeon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *