Gala We Love MMA 59 w sobotni wieczór na żywo w Fightklubie!

Największa niemiecka organizacja sportów walki wraca z kolejnym widowiskowym show. Tym razem areną zmagań specjalistów od MMA będzie Frankfurt nad Menem, a całą galę widzowie w naszym kraju obejrzą na żywo w Fightklubie!

 

Z perspektywy nadwiślańskiego kibica dużych emocji dostarczyć powinna premierowa zawodowa walka Nikodema Miastkowskiego, który w Jahrhunderthalle skrzyżuje rękawice z Raulem Lemberanskijem. Dla Azera również będzie to profesjonalny debiut. 20-letni Polak w ostatnim roku czterokrotnie wychodził do oktagonu w starciach amatorskich i wszystkie je rozstrzygał na swoją korzyść. Jeszcze w 2021 roku pokonał Cezarego Jacewicza, a już w tym roku rozprawił się z Mustafą Irmakiem, Lorenzo Bartschem i Saifullą Gataevem, wszystkie te zwycięstwa zanotował na galach GMC Fight Night. We Frankfurcie Miastkowski wykona kolejny krok na swojej drodze. Czy będzie to krok zwycięski?

W starciu wieczoru w Jahrhunderthalle w oktagonie zmierzą się Leo Lauber i Alexander Djukic, a stawką ich walki będzie mistrzowski pas organizacji w wadze średniej. Faworytem wydaje się walczący przed rodzimą publicznością Lauber, który w profesjonalnej karierze nie zaznał jeszcze smaku porażki. 33-latek ma na koncie pięć zwycięstw, a od sześciu lat regularnie raz w roku wchodzi do oktagonu, zwycięża i… wraca do niego w kolejnym roku kalendarzowym. W 2022 jeszcze nie walczył, jeśli więc planuje podtrzymać prawo serii, w sobotni wieczór powinien uporać się z bojowo nastawionym i zawsze walczącym całym sercem Alexanderem Djukicem.

W starciu dwóch najbardziej doświadczonych zawodników w Main Cardzie Islam Djabrailov zmierzy się z Ömerem Cankardeslarem. Pierwszy ma na koncie 11 pojedynków, w tym siedem zwycięskich, także ostatni – z maja tego roku – z Manuelem Rodriguezem, który miał miejsce na gali We Love MMA 58. Z kolei Cankardeslar w sobotę powalczy w zawodowej formule już po raz 27. Pochodzący z Kurdystanu fighter początek kariery miał wielce obiecujący, od dwóch lat pikuje jednak coraz bardziej. Od walki z Lom-Alim Eskijewem przegrał siedem kolejnych pojedynków i niewiele zapowiada, aby we Frankfurcie miał przerwać złą passę.

Gala We Love MMA 59 w najbliższą sobotę 17 września o godz. 19.00 na żywo w Fightklubie! 

Main card gali We Love MMA 59? 

Leo Lauber vs Alexander Djukic

Danielle Misteli vs Dilara Kocak

Andris Galaida vs Leon Naumann

Nicolas Djurdjevic vs Georg Bilogrevic

Islam Djabrailov vs Ömer Cankardeslar

Robert Dmitrus vs Vardan Melikyan

Alexander Markovic vs Hasan Kayani

Nikodem Miastkowski vs Raul Lemberanskij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *