„Galileo” od 2 marca w Czwórce

Jeden z najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych zaprasza na nowe odcinki. Program emitowany na antenie Czwórki od 12 lat to już klasyka. Gospodarz cyklu zachęca do oglądania kolejnego sezonu, który rozpocznie się już w pierwszy weekend marca. „Galileo” w stałym premierowym paśmie w soboty i niedziele o godz. 19:00 w Czwórce.

 

W nowej serii odcinków Paweł Orleański zaprezentuje kolejną dawkę informacji i ciekawostek w formie pasjonujących reportaży z całego świata. Zobaczycie najpiękniejsze zakątki Ziemi, najdziwniejsze eksperymenty i najbardziej zwariowanych ludzi. Dowiecie się, jak żyć modnie ale ekologicznie, poznacie wyjątkowych bohaterów codzienności, fascynujące tajemnice ludzkiego ciała i umysłu oraz gadżety przyszłości. Nie zabraknie też ekspertów, którzy jak zwykle w prosty sposób wyjaśnią zawiłe naukowe zagadnienia. Tej wiosny wraz z „Galileo” nauczycie się także robić jadalne bukiety, polecicie prosto w burzowe chmury i wyruszycie na poszukiwania skarbów.

To kultowy program, który łączy naukę z rozrywką i lekkim, niepozbawionym humoru sposobem prezentacji różnorodnych tematów. Wszystko powiązane jest wprowadzeniem i komentarzem Pawła Orleańskiego oraz scenkami z udziałem towarzyszącej mu w studiu Marii Konarowskiej.

„Galileo” to najdłużej emitowany i najchętniej oglądany polski program popularnonaukowy. Z badań oglądalności wynika, że nie ma w Polsce osoby, która dotąd nie widziałaby go ani razu. Poprzedni sezon, emitowany jesienią, śledziło średnio ponad pół miliona widzów.

„Galileo” w soboty i niedziele o godz. 19:00 w Czwórce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *