Gameplay z gry Cyberpunk 2077 oraz wiadomość od szefa projektu (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy gier Wiedźmin i GWINT, mają przyjemność przedstawić 48-minutowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę z gry Cyberpunk 2077.
 

 
“Wideo, które dziś opublikowaliśmy pochodzi z gry znajdującej się głęboko w fazie produkcji.”powiedział Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED.,  “Początkowo podjęliśmy decyzję, że Cyberpunka zobaczą tylko przedstawiciele mediów. Podjęliśmy ją dlatego, że wiele materiałów i mechanik, z których korzystamy w roboczej wersji gry najprawdopodobniej ulegnie modyfikacjom do czasu premiery. Interfejs gry, sposób w jaki zachowuje się broń (i jak wpływają na nią statystyki postaci), netrunning, fizyka prowadzenia pojazdów – to tylko niektóre z długiej listy rzeczy w fazie testów. Miejscowe problemy z animacją, niefinalna mimika twarzy postaci, wczesne wersje pokazanych lokacji – wszystko to sprawiło, że woleliśmy poczekać z pokazaniem Cyberpunka najszerszej z publiczności – graczom.”
“Z drugiej strony, doskonale wiemy, że bardzo chcecie zobaczyć to, co na zamkniętych pokazach mogły zobaczyć media.”, dodaje Badowski. “Dlatego, mimo iż nagrane przez nas wideo pokazuje grę w wersji roboczej – innej niż ta, którą zobaczycie na swoich ekranach po premierze – podjęliśmy decyzję, aby jednak zaprezentować Wam, jak obecnie wygląda Cyberpunk 2077. Dajcie znać, co myślicie!”
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *