Telewizja Kablowa Chopin bez kanałów Polsat Sport Premium

Telewizja Kablowa Chopin informuje swych Abonentów, że nie może zaoferować swoim Abonentom dostępu do kanałów Polsat Sport Premium (emitujących rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA).

Telewizja Kablowa Chopin nie może zaoferować swoim Abonentom dostępu do kanałów Polsat Sport Premium (emitujących rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA).

Nasza decyzja podyktowana jest niekorzystną ofertą Telewizji Polsat. Zaoferowana cena jest zbyt wysoka, bez względu na fakt, ile osób zamówiłoby Pakiet Polsat Sport Premium.

Z naszej strony byłoby to ekonomicznie uzasadnione wtedy, gdy wprowadzilibyśmy podwyżkę miesięcznych opłat abonamentowych za telewizję cyfrową dla wszystkich Abonentów. Nie chcemy podejmować takiej decyzji, gdyż nie wszyscy nasi Abonenci zainteresowani są Ligą Mistrzów.

Miłośnikom piłki nożnej polecamy wykupienie dostępu do kanałów Polsat Sport Premium w serwisie Ipla. – czytamy w komunikacie.

2 komentarze do “Telewizja Kablowa Chopin bez kanałów Polsat Sport Premium

 • 28 sierpnia 2018 o 16:00
  Permalink

  Czy wreszcie VECTRA określi się czy doda kanały sportowe na Ligę Mistrzów i Europy? Przejęła sieć kablową JAMBOX teraz chce przejąć MULTIMEDIĘ a nie umie się dogadać z Polsatem?

  Odpowiedz
 • 28 sierpnia 2018 o 19:01
  Permalink

  Panie Bartoszu właśnie dzwoniłem na Centrum Obsługi klienta i po prostu ,, czeski film ” nikt nic nie wie cała VECTRA !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *