Zapowiedzi TV

„Garaż Dudy” – nowy program TVN Turbo (wideo)

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że jeśli lubi się swoją pracę, to po pierwsze jest się szczęściarzem, a po drugie praca może stać się hobby. Tak właśnie jest z Grześkiem Dudą – czternastokrotnym mistrzem Polski w wyścigach i rajdach samochodowych oraz czterokrotnym mistrzem Europy FIA w wyścigach górskich. Od zawsze obraca się w świecie motoryzacji. Od kilku lat zawodowo buduje samochody. Sam o sobie nieskromnie mówi, że jest w stanie zbudować absolutnie wszystko! W programie „Garaż Dudy” będzie miał okazję to pokazać.
 

 
Grzegorz Duda znany jest widzom TVN Turbo z popularnego programu „101 napraw”, w którym pokazuje jak bez używania specjalistycznych narzędzi samodzielnie wykonać proste naprawy, usunąć drobne awarie czy doposażyć auto. W programie „Garaż Dudy” tytułowego bohatera poznamy z zupełnie innej strony!
Tym razem Grzesiek i jego mechanicy zrealizują spektakularne metamorfozy motoryzacyjne. Czy Nissan 350Z może zamienić się w Ferrari Californię, a Ford Mustang stać się prawie tak wielozadaniowy jak F-16? Dla ekipy Dudy nie ma rzeczy niemożliwych. To mechanicy z wykształcenia, zawodu i z zamiłowania. Podejmą każde wyzwanie, nawet tak trudne i skomplikowane jak budowa silnika do hoverbike raptora, czyli połączenia motocykla i… helikoptera. Jak powstają takie maszyny? Gdzie szukać do nich części? Czy replika ma szansę dorównać oryginałowi?
 

 
Przekonamy się już w niedzielę, 7 października o godz. 17:00 na antenie TVN Turbo
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *