Garmin przedstawia zegarki z kolekcji Legacy Hero inspirowanej bohaterami Marvela

Garmin przedstawia serię Legacy Hero, kolekcję dwóch wyjątkowych zegarków GPS, zainspirowanych historiami Kapitan Marvel i Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie. Od haseł wygrawerowanych na kopercie przez bezele ozdobione insygniami postaci – elementy wzornictwa obu modeli nawiązują do bohaterów Marvela. Seria Legacy Hero to jedna z wielu nowości Garmin przedstawionych na targach IFA w Berlinie.

 

 

 

“Aby stworzyć te zegarki, Garmin po raz kolejny połączył siły z Marvelem. Kiedy wprowadziliśmy na rynek opaski dla dzieci vivofit jr. 2 z motywami bohaterów Marvela, zdaliśmy sobie sprawę, że rodzice kupujący je byli prawie tak samo podekscytowani produktem jak ich dzieci. Identyfikacja z bohaterami i dążenie do doskonałości, to coś dla każdego, bez względu na wiek. Seria Legacy Hero nawiązuje do tych historii w subtelny, elegancki sposób.” mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Legacy Hero, Captain Marvel

Smartwatch zainspirowany strojem i fotonową mocą Kapitana Marvela ma wysokiej jakości skórzany pasek „Danvers blue”; z jasnozłotą ramką. Widniejące na soczewce insygnium Kree, hasło „Higher, further, faster”, tematyczne tarcze i animacje celów oraz specjalna aplikacja Capitan Marvel Garmin ConnectTM tworzą jedyny w swoim rodzaju zegarek. Ten zegarek pracuje do 7 dni na jednym ładowaniu w trybie smartwatcha, ma wyświetlacz o średnicy 40 mm oraz dodatkową silikonową opaskę w kolorze „Danvers blue”.

Zegarek Legacy Hero, Captain Marvel będzie dostępny wyłącznie na stronie garmin.com w cenie 399.99€.

Legacy Hero, First Avenger

W hołdzie dla Kapitana Ameryki powstał zegarek First Avenger z wysokiej jakości skórzanym paskiem z zamszowym podbiciem wzorowanym na ekwipunku Steve’a Rogersa z lat 40-tych. Granatowe detale, szczotkowany stalowy bezel zwieńczony tarczą Vibranium oraz wygrawerowane na kopercie z hasło „I can do this all day” nawiązują do postaci superbohatera. Ten wyjątkowy zegarek uzupełnia specjalna aplikacja First Avenger Garmin Connect, która oferuje m.in wyjątkowe odznaki, tematyczne avatary i wiele ciekawych dodatków. Zegarek działa do 8 dni w trybie smartwatch, ma 45 mm wyświetlacz i dodatkowy niebieski silikonowy pasek. No i można go nosić na prawej… lub lewej ręce.

Zegarek będzie dostępny wyłącznie na stronie garmin.com w cenie 399.99€.

“Jesteśmy podekscytowani, że dwie najbardziej ikoniczne postaci Marvela zostaną częścią nowatorskiej kolekcji Garmin. Ta specjalna edycja zegarków z duchem Kapitana Marvela i Kapitana Ameryki będzie codziennie przypominać by nigdy się nie poddawać.” mówi Josh Silverman, EVP, Global Product Commercialization, Disney Parks, Experiences and Products.

Poza niezwykłą otoczką, oba zegarki z serii Legacy Hero są naszpikowane inowacyjnymi funkcjami opracowanymi przez Garmin:

  • Funkcje monitorujące zdrowie: zaawansowany pomiar snu na podstawie informacji z pulsoksymetru1, monitorowanie oddechu, pomiar rezerw energii organizmu Body BatteryTM, alerty o nieprawidłowościach w rytmie serca, śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu i nawodnienia, ćwiczenia oddechowe i wiele więcej.
  • Wskazówki treningowe: Animowane ćwiczenia siłowe, kardio, jogi i pilatesu wyświetlane na tarczy zegarka. Dodatkowe aplikacje treningowe i anomowane treningi dostępne są w aplikacji Garmin Connect. Co więcej, można stworzyć także własny profil treningowy lub skorzystać z darmowych planów Garmin Coach.
  • Fitness: GPS, nadgarstkowy pomiar tętna2 ElevateTM, 20 wbudowanych aplikacji treningowych i dodatkowe ćwiczenia oddechowe.
  • Powiadomienia: alerty przychodzących połączeń, wiadomości, aktualności z portali społecznościowych, przypomnienia z kalendarza i innych aplikacji3. Użytkownicy telefonów z systemem AndroidTM mogą odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z zegarka.
  • Wyjątkowe dodatki w Connect IQ: tarcze z motywami superbohaterów będą publikowane się w sklepie Garmin Connect IQ store. Specjalne dodatki będą dostępne wyłącznie dla serii zegarków Legacy Hero.
  • Music: Pobieraj piosenki i playlisty4 z serwisów streamingowych takich jak Spotify, Amazon Music czy Deezer lub wgraj je bezpośrednio na zegarek.
  • Bezpieczeństwo: Wykrywanie niebezpiecznych zdarzeń (podczas wybranych aktywności3) oraz automatyczne wiadomości3 z bieżącymi informacjami o lokalizacji wysyłane do zdefiniowanych odbiorców.
  • Garmin Pay: płatności zbliżeniowe5, dzięki którym można zostawić karty i gotówkę w domu.
  • Kompatybilność: zegarki z serii Legacy Hero współpracują z większością dostępnych na rynku smartfonów (działających w systemach Android oraz Apple®).

Seria Legacy Hero to najnowsza propozycja marki Garmin skierowana do rozwijającego się rynku fitness. Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących osobom prowadzącym aktywny styl życia. Niezależnie czy biegasz, jeździsz rowerem, pływasz, czy uprawiasz wiele dyscyplin jednocześnie, produkty marki Garmin zostały stworzone po to, by pomóc Ci osiągnąć wyznaczony cel.

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji i urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych gałęzi jakimi są motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja. Więcej informacji dostępnych jest także w wirtualnym centrum prasowym Garmin pod adresem garmin.com/newsroom, Dodatkowe informacje można także uzyskać kontaktując się działem Media Relations albo odwiedzając nasz profil na Facebooku.

1To nie jest urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do stosowania w diagnostyce lub monitorowaniu jakiegokolwiek stanu medycznego. Aby dowiedzieć się więcej odwieź stronę Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.

2 Więcej na stronie Garmin.com/ataccuracy. 

3 Gdy sparowany z kompatybilnym smatrfonem. Sprawdź więcej na Garmin.com/ble

4 Może wymagać subskrypcji premium.

5 Lista banków i organizacji płatniczych dostępna na stronie Garmin.com/GarminPay/banks.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *