Prasa - Ksiązka

"Gazeta Wyborcza" z kalendarzem astronomicznym na 2018 rok

Już jutro – we wtorek, 12 grudnia br. razem z “Gazetą Wyborczą” ukaże się wyjątkowy kalendarz astronomiczny na 2018 rok.
 

W kalendarzu znajdą się zdjęcia nieba zrobione przez fascynatów astronomii: Piotra Potępę – autora bloga o fotografii nocnej Nightscapes.pl., Karola Wójcickiego – dziennikarza naukowego i twórcy największego w Polsce astronomicznego fanpage’a „Z głową w gwiazdach.” oraz Michała Kałużnego – specjalisty w zakresie astrofotografii głębokiego nieba.

Kalendarz pozwoli również na sprawdzenie dat ciekawych koniunkcji ciał niebieskich i tzw. „spadających gwiazd” oraz na poznanie terminów, m.in. zaćmienia Księżyca, zbliżenia planet i widoczności Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Więcej informacji o kalendarzu astronomicznym – na Wyborcza.pl.

Cena „Gazety Wyborczej” tego dnia wyniesie 4,99 zł.

Wydanie „Gazety Wyborczej” z kalendarzem astronomicznym na 2018 rok wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN i stacje tematyczne), na nośnikach reklamy zewnętrznej (ekrany dworcowe Platform Channel), a także autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadały Blue 449 oraz Dział marketingu “Gazety Wyborczej” .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *